Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 3 (696) Ужгородські школярі “олімпіадять”

В Ужгороді завершився ІІ етап Всеукраїнських уч-нівських олімпіад. Як повідомила начальник управління освіти Оксана Бабунич, найбільше призових місць з усіх предметів здобули учні Ужгородської гімназії - 101, з яких 25 перших; за ними йде Лінгвістична гімназія ім. Т. Шевченка - 71 призер, з яких 18 посіли перші місця; а на третій позиції ЗОШ № 6 ім. Гренджі-Донського - 37 учнів-призерів, четверо з них на 1 місці.

На олімпіаді з української мови та літератури найкращими стали Ужгородська гімназія (7 призових місць), ЗОШ № 6 (4 призові місця), Ліцей “Інтелект” (4 призери). Математику найкраще в місті знають учні Гімназії (11 призерів), Лінгвістичної гімназії (6) та СШ № 5 (5).

Крім участі у предметних олімпіадах, школярі випробовують себе і на конкурсі “Захист науково-дослідницьких робіт”, що проводиться в Малій академії наук. З 9-го по 11 січня в Ужгороді пройшов І етап цього конкурсу, на якому було представлено 206 робіт. До складу журі входили досвідчені викладачі УжНУ та ЗакДУ. Найбільше робіт подали учні з Лінгвістичної гімназії, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15, БПЛ “Інтелект”. Переможцями стали 132 конкурсанти, з них 38 посіли І місце, 41 - ІІ місце, 53 - ІІІ місце.

У ІІ етапі, що відбудеться в лютому, участь візьмуть 49 учнів. Серед них - 24 одинадцятикласники, які будуть боротися за призові місця, адже цей конкурс надає переможцям ІІ і ІІІ етапу звільнення від ДПА з базового предмета, а переможці ІІІ етапу мають можливість отримати додаткові бали до ЗНО. Тож бажаємо учасникам лише перемог!

Лілія ГОРВАТ


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS