Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 2 (695) Розумне господарювання

Влада продовжує підтримувати ініціативи створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Свідченням цьому є нещодавня зустріч керівництва міста, представників департаменту міського господарства, обласного управління житлово-комунального господарства з головами ужгородських ОСББ і будинкових комітетів. Мета - обговорити забезпечення належного утримання житлового фонду та прибудинкових територій, а також вирішити проблемні питання, що виникають з надавачами комунальних послуг. З керівниками житлових об’єднань зустрілися перший заступник міського голови Віталій Семаль і головний спеціаліст відділу експлуатації житлового фонду та інженерних мереж Марина Куберка. На зустріч запросили члена Національної ради з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, начальника управління ЖКГ ОДА Василя Романця, представника ТОВ “АВЕ Ужгород” Сергія Воробця, першого заступника директора, головного iнженера КП “Водоканал м. Ужгорода” Михайла Брежнєва, представника ПАТ “Закарпатгаз” Галину Голубку.

“Мені дуже приємно бачити результати нашої праці. Звичайно, суми, які нам відведені у бюджеті на 2013 рік, - не такі, що вирішать усі проблеми. Але ми потроху йдемо тим шляхом, який нам намітив Президент, звертаємо увагу на всі прохання і зауваження, котрі до нас надходять. Усі сьогоднішні питання будуть занотовані, і протягом 2013 року ми будемо їх вирішувати”, - зауважив перший заступник ужгородського міського голови Віталій Семаль.

Як зазначив керівник обласного управління ЖКГ Василь Романець, на Закарпатті вже створено 210 ОСББ, що підтверджує активний розвиток цього напрямку. До співпраці з об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків готові й газовики. “На безперебійне газопостачання в помешкання впливають всього два чинники: своєчасна оплата і проведення планового технічного обслуговування”, - повідомила представник ПАТ “Закарпатгаз” Галина Голубка і нагадала про надання актів перевірок димових і вентиляційних каналів у багатоквартирних будинках: “За минулий 2012 рік такі акти нам не надали більш ніж 20 ОСББ. Тому я закликаю вас до співпраці”. Після доповіді пані Галини виникла пропозиція, щоб “Закарпатгаз” створив підрозділ, який би самостійно проводив перевірки димових та вентиляційних каналів.

Говорили на зустрічі і про вивезення твердих побутових відходів. Представник ТОВ “АВЕ Ужгород” Сергій Воробець розповів, що фірма уклала вже близько 5 тисяч договорів, а найближчим часом угоди будуть укладені з усіма мешканцями Ужгорода - фізичними та юридичними особами. Він наголосив, що “АВЕ” працює за старими тарифами, і попросив усіх з розумінням поставитися до нової співпраці.

Лілія ГОРВАТ


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS