Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 48 (692) В Ужгороді обговорили питання співпраці органів місцевого самоврядування і влади

20-го грудня в Ужгороді відбулося спільне засідання Асоціацій органів місцевого самоврядування Закарпатської області, Президії Громадської ради при Закарпатській ОДА і Координаційної ради голів громадських рад при РДА, МВК у Закарпатській області на тему: “Разом в інтересах громад: співпраця громадських організацій та місцевих рад і їх асоціацій у діалозі з органами державної влади”.

На засіданні були присутні в. о. першого заступника міського голови Ужгорода Віталій Семаль, виконавчий директор Закарпатського районного відділення Асоціації міст України і політичний координатор проекту “Діалог” Іван Ревтій, в. о. голови Громадської ради при Закарпатській ОДА Михайло Греньо, віце-президент з виконавчої роботи Асоціації розвитку і реформ міст, селищ і сіл “Закарпаття - ХХІ століття” Олег Лукша, а також представники органів місцевого самоврядування міст, селищ і сіл Закарпаття.

Під час засідання його учасники обмінялися міркуваннями щодо можливості і спроможності неурядових об’єднань брати активну участь у розбудові дієздатного громадянського суспільства, яке б відповідало європейським стандартам демократизації влади і суспільних відносин. Також було підписано Меморандум, у якому, окрім декларації намірів об’єднання зусиль і механізмів спільних дій, зафіксували й утворення Дорадчої ради неурядових об’єднань Закарпаття по діалогу з органами державної влади.

Підписання цього документа і створення Дорадчої ради кладе початок на Закарпатті якісно новій конфігурації об’єднання неурядових організацій, які відтепер спільно і скоординовано відстоюватимуть інтереси громади та органів місцевого самоврядування у діалозі з органами державної влади на регіональному і місцевому рівнях.

Іннеса МАНЗУЛИЧ


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS