Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 48 (692) зігрій теплом свого серця

Дитинство - чарівна пора в житті кожної людини. Це час, коли мрії рояться в голові і здається, що ось-ось усі вони здійсняться…

Діти живуть у своєму неосяжному світі, де панує щастя, усмішка, достаток і завжди поруч люблячі батьки. На жаль, для деяких дітей мрії залишаються лише мріями, котрі розбиваються об жорстоку реальність, об стіни дитячих будинків, інтернатів. Тому дуже важливо підтримати таких дітей, подарувати їм частинку сімейного вогнища і тепла людської душі.

Учнівська рада і профспілкова організація Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технологій харчування організували благодійну акцію “Зігрій теплом свого серця”. Протягом трьох тижнів відбувався збір іграшок, дитячих книг, одягу, канцелярських виробів, солодощів, які напередодні Дня св. Миколая були передані до Ужгородського міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді - дітям, позбавленим батьківської уваги.

“Головна мета заходу - подарувати дітям із дитбудинків радість та відчуття свята, адже ці малюки особливо чекають на диво, - розповідає куратор проекту, заступник директора з навчально-виховної роботи Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технологій харчування Євген Кучерявий. - Це перша наша благодійна акція, але ми плануємо влаштовувати такі заходи й надалі, бо добрі наміри - ніщо, якщо вони не втілюються в життя”.

Йосип ІВАНЧО


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS