Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 48 (692) В Ужгороді відбувся правовий брейн-ринг серед студентів вищих навчальних закладів області

У рамках Всеукраїнського тижня права Головним управлінням юстиції у Закарпатській області спільно з управлінням освіти і науки облдержадміністрації та за організаційної підтримки Координаційної ради молодих юристів Закарпатської області і Студентської ради Закарпатської області на базі юридичного факультету Закарпатського державного університету проведено традиційний правовий брейн-ринг серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації області, присвячений Всеукраїнському тижню права.

Участь у брейн-ринзі взяли команди Ужгородського комерційного технікуму, Природничо-гуманітарного коледжу Закарпатського державного університету і Мукачівського аграрного коледжу. Кожна команда складалася з п’яти учасників на чолі з капітаном. Оцінювала учасників брейн-рингу компетентна суддівська колегія під головуванням начальника відділу державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи, правової освіти та систематизації законодавства Головного управління юстиції в Закарпатській області Любові Митровки.

За результатами цікавої гри перемогу здобула команда Ужгородського комерційного технікуму, повідомив ведучий брейн-рингу, провідний спеціаліст Головного управління юстиції у Закарпатській області, голова секретаріату Координаційної ради молодих юристів Закарпатської області Владислав Товтин.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS