Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 44 (688) Запрошуємо на божоле!

Уже за тиждень смак божественного напою зможуть відчути ужгородці та гості міста. Відійти від буденних справ їм допоможе свято молодого вина, яке відбудеться в підвалах “Совиного гнізда” на вулиці Ракоці 1-2 грудня.

До участі у свят-куванні запрошуються винороби з усіх куточків Закарпаття. На цей час про бажання презентувати публіці свої зразки молодого вина повідомили 45 виноробів із Виноградівщини, Мукачівщини, Берегівщини, Ужгородщини. Крім широкого асортименту вин, відвідувачам пропонуватимуть мед, різноманітну продукцію бджільництва. Також охочі зможуть придбати сувеніри на згадку про фест молодого вина. На ужгородське божоле зголосилися приїхати і почесні гості - члени винного лицарського ордену Св. Венцела.

“Родзинкою свята стане закладання “Винної капсули часу” - ми вперше спробуємо молоде вино - переможця закласти на зберігання до наступного фестивалю. Пляшка закоркується і зберігатиметься у винному підвалі. Ця процедура стане символом і головною ро- дзинкою цьогорічного свята молодого вина”, - розповідає начальник управління у справах культури, молоді, сім’ї та спорту Євген Бобров.

На думку організаторів, дводенна програма заходу припаде до вподоби всім поціновувачам винної справи.

1-го грудня дегустація і продаж вина проходитимуть уже з 10-ої години ранку. О 13-ій відбудеться офіційне відкриття свята молодого вина. Тоді ж розпочнеться концертно-розважальна програма, а о 17:00 на сцені з’явиться зірковий гурт “Триста8сім”.

Триватимуть гуляння і 2 грудня. Як і першого дня, дегустація та продаж вина проводитиметься з 10-ої години, а розважальна програма - з 13-ої.

Нагороджуватимуть переможців свята молодого вина в різних номінаціях о 15-ій годині, а вже о 19-ій відбудеться закриття фесту.

Нагадуємо, що ви ще можете здобути перемогу в конкурсі на найкращі логотип і брендову назву свята молодого вина. Його учасниками можуть бути як фізичні, так і юридичні особи. Макети логотипу та бренду подавати у форматі А4. Роботи надсилати на електронну адресу inform@rada-uzhgorod.gov.ua. Прийматимуться вони до 29 листопада включно.

Найкращі бренд і логотип стануть символікою свята молодого вина. Голосування відбуватимуться впродовж двох святкових днів. Взірці будуть розміщені на стендах біля винного льоху. Переможця обиратиме найкомпетентніше журі - самі відвідувачі заходу.

Інеса МАНЗУЛИЧ


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS