Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 44 (688) Виконком. Сезонні тераси, котрі не використовуються, слід демонтувати

На черговому засіданні виконкому було ухвалено рішення про видачу підтверджень торговельної діяльності на тимчасові об’єкти торгівлі. Під час розгляду цього питання міський голова звернув увагу присутніх на сезонні тераси, підмостки яких залишаються після припинення сезонної торгівлі недемонтованими, а дозволи - анульовані, податок на землю не оплачується.

Заступник міського голови, керуюча справами виконкому Даніелла Геворкян запропонувала попередньо направляти до власників таких терас комісію з працівників відділів торгівлі, муніципальної поліції та ДМГ, які б наголошували на необхідності повного демонтажу терас. У разі нереагування - власника притягати до адміністративної відповідальності за порушення правил благоустрою міста Ужгорода й ухвалювати рішення про примусовий демонтаж тераси.

За неналежне проведення відновлювальних робіт штрафуватимуть

На засіданні виконкому розглядалося питання про надання дозволу на проведення земляних робіт комунальному підприємству “Водоканал”. Міський голова оцінив як незадовільну роботу “Водоканалу” з відновлення дорожнього покриття після проведення ремонтних робіт на вулиці Кошицькій, де постійно вибиває бруківку.

Принагідно Віктор Погорєлов зазначив, що на всіх фізичних і юридичних осіб за неналежне проведення відновлювальних робіт накладатиметься максимальний штраф до 1800 гривень, а також стягуватиметься відшкодування, сума якого буде вираховуватися відповідно до завданої шкоди місту, повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS