Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 44 (688) Більше 450 кубів опалого листя й відходів вивезено після міського суботника

16-17 листопада в Ужгороді тривало прибирання міста. Напередодні заходу розпорядження про проведення санітарних днів було підписане міським головою Ужгорода Віктором Погорєловим.

Керуючись цим документом, участь у суботнику взяли всі структурні підрозділи Ужгородської міської ради та комунальні підприємства міста. Їхнім представникам було доручено прибрати сміття з закріплених територій, провести санітарну очистку від опалого листя та сміття міських скверів, набережних і центральних вулиць. Комунальні підприємства залучили також мешканців житлових районів до прибирання прибудинкових територій.

Як повідомили “Ужгороду” у відділі благоустрою Ужгородської міської ради, вивозили сміття представники трьох комунальних підприємств - КШЕПу, “Агроміксу” і КП “Ужгородський комбінат комунальних підприємств”: “Першочергово вивозилося сміття, запаковане в чорні поліетиленові пакети, а вже згодом було прибрано і решту відходів. Одним із пунктів розпорядження було залучення до проведення санітарного дня освітніх і медичних закладів міста, котрі добре попрацювали впродовж двох днів”.

Іннеса МАНЗУЛИЧ


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS