Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 44 (688) Бережись автомобіля!

Запитання стосовно ситуації, що склалася у місті із пішохідними та паркувальними зонами, - до заступника міського голови і керуючої справами міськвиконкому Ужгородської міської ради Даніели Геворкян:

- Якою сьогодні є транспортна ситуація в місті?

- Будь-який громадянин може помітити, що наше місто перенасичене транспортними засобами. Мешканці Ужгорода мають у власності чимало легкових та вантажних авто. Не секрет, що часто паркуються вони як на пішохідних, так і на зелених зонах Ужгорода. Нашим завданням є зробити так, щоб комфортно було і пішоходам, і водіям. Оскільки центральна частина міста є популярною серед туристів і городян, котрі тут проводять вільний від роботи час, розпочати вирішили саме звідси. Працювати ж нам слід одразу в кількох напрямках, і перш за все треба збільшувати площі пішохідних зон. На сьогодні мова йде про розширення такої зони на площі Ш. Петефі. Якщо кілька років тому цією площею можна було вільно гуляти, то сьогодні це просто неможливо зробити - вона є величезним паркінгом. Як альтернатива паркінгу на площі Петефі нині владою міста розглядається питання облаштування паркувальних місць по вул. Швабській. Варто продумати і плани облагородження пішохідної зони, яка вивільниться після перекриття руху. Зокрема, потрібно буде замінити морально й фізично застарілу бруківку на площі, відремонтувати фасади, встановити додаткові лавиці й урни для сміття. Наголошу: ми зобов’язані повернути площі її колишнє обличчя, бо це - місце прогулянок ужгородців та гостей міста, місце для гарних і мальовничих терас, а не для автостоянок. Крім того, владу турбує заїзд у пішохідну і центральну частини міста вантажного та негабаритного транспорту, каміонів, котрі завозять товари в магазини й супермаркети. Водії цих авто дозволяють собі заїжджати на пішохідні зони, де розташовані відповідні магазини, коли їм заманеться. Буває, що вантажівки розвантажуються, перекриваючи магістральну автодорогу в години пік, чим створюють неабиякі незручності як для пішоходів, так і для автомобілістів (це фото зроблене цього тижня на вул. Швабській - величезний каміон приблизно з 17-ої до 18-ої години практично перегородив дорогу, коли розвантажувався товар для супермаркету). Звісно, що ми не можемо зовсім обмежити їм рух до торгових точок, та все ж наполегливо просимо розвантажувати товар тоді, коли на вулицях міста менше людей, до прикладу вночі чи рано-вранці.

- Але ж автомобілям доведеться десь паркуватися…

- Проблема паркування транспортних засобів з кожним днем стає все гострішою. Тут слід сказати і про неспроможність міста приймати щоденно таку колосальну кількість авто, зважаючи на те, що, крім близько 35 тисяч зареєстрованих автівок ужгородців, сюди приїздять ще й приблизно 5000 машин з інших районів, транзитних іноземних, великогабаритний транспорт. Тому питання облаштування паркінгів стає дедалі важливішим. Якщо ж ми надамо людям можливість паркувати авто у зручному для них місці, то ймовірно, що згодом вони автоматично дотримуватимуться правил дорожнього руху, паркування; тоді ми зможемо чітко розмежувати місця пішохідних прогулянок та автомобільного руху. Важливим у транспортному питанні є також майбутнє велосипедного руху в Ужгороді, який неможливий без облаштування велопаркінгів, розмітки велосипедних доріжок, встановлення на них освітлення тощо.

Між іншим, добре проявляє себе практика перекриття центру міста у вихідні та святкові дні - тоді пішоходи мають свободу руху. Справді, коли йдеш у суботу чи неділю вулицею Корятовича, одразу відчувається: сьогодні вихідний день - у місті спокійно і немає буденної метушні. Свого часу велися розмови про обмеження руху і на площі Корятовича, навіть розглядалися варіанти перекриття території. Однак історично ця площа завжди асоціювалася з величезним ринком, пізніше - з автомобільною розв’язкою, зупинками маршрутних таксі, тому сьогодні ламати все це і повністю переробляти нема жодного сенсу.

- А чому, до речі, вирішили розпочати розбудову пішохідної зони Ужгорода саме з площі Ш. Петефі?

- Тут бере початок історичний центр міста - цим архітектори обґрунтували вибір саме площі Петефі як стартової зони. З площі відкривається краєвид на архітектуру Ужгорода, пішохідний міст, річку, є вихід на ще одну туристично привабливу площу - Театральну. А через перевантаженість автомобілями багато чого можна не помітити і туристу, котрий приїхав сюди в пошуках цікавинок, і місцевому мешканцеві. Тому влада й вирішила розпочати саме з цієї площі.

- Яким чином планується її перекрити?

- Ми розглядаємо різні варіанти, серед яких - перекриття біля магазину “Євротек”. Також ведуться переговори з приводу ідей облаштування простору, котрий звільниться в разі обмеження руху, - щодо зелених насаджень, встановлення лавиць, розміщення елементів міського декору. Гадаю, нова площа Ш. Петефі сподобається всім, а автомобілісти знайдуть собі інше місце паркування, наприклад, на вул. Швабській.

• • •

Про перепланування площ розповідає начальник управління архітектури та містобудування Ужгородської міської ради Олександр Шеба:

- Мова йде не стільки про розширення пішохідних зон Ужгорода, скільки про покращення їх функціонування. На сьогодні запланований суттєвий благоустрій (реконструкція) Театральної площі, тут планується замінити бруківку на більш зручну й автентичну. Що стосується площі Ш. Петефі, де згодом пішохідна зона буде розширюватися, то ця ініціатива розширення походить саме від громадськості міста, зокрема від представників місцевого бізнесу. Міська влада підтримала цю ідею, і ми зголосилися їй допомогти. Концепція полягає саме у зменшенні перевантаженості площі транспортом, де передусім за допомогою нової транспортної схеми буде вирішене питання перетинання автомобільних потоків. Рух стане одностороннім, що поліпшить ситуацію з перебуванням на одній території транспорту й пішоходів. Відповідно ми зможемо значно краще облаштувати площу: викласти мощення, встановити елементи “міських меблів” тощо. Правда, робочий проект і його кошторис поки що не складені, тож ми ще не знаємо, скільки це нам коштуватиме, та попередньо ми вже маємо домовленості про співпрацю з підприємцями, котрі провадять свою діяльність на площі. Наразі працюємо з ескізним проектом (ілюстрація зверху), і якщо все складеться вдало, реалізацію планів можна буде розпочати вже наступного року. У зв’язку з тим, що пішохідна зона стане більшою, згодом можна буде встановити там якусь скульптуру чи, до прикладу, фонтан.

На мою думку, за показником кількості авто на душу населення Ужгород уже наближається до показників найбагатших європейських міст. Справді, автомобіль має як студент, так і пенсіонер. Враховуючи те, що історично Ужгород, зокрема його центр, ніколи не був перенасиченим автомобілями, вирішувати нинішню проблему зручного користування дорогами вкрай необхідно. Отже, рано чи пізно ми прийдемо до того, що в’їзд у центральну частину міста буде обмеженим. Так само обмежуватиметься рух транзитного транспорту центром міста і його вузенькими вуличками. На жаль, поки що в нас не завершене зовнішнє об’їзне кільце, тож замість того, щоб користуватися об’їзною дорогою, водії змушені проїжджати центральною частиною Ужгорода. Особливо це перевантаження відчувається на внутрішньоквартальних і мікрорайонних вулицях, які не пристосовані для постійного користування вантажним транспортом. І саме тому зливневі каналізації та дорожнє покриття досить часто потребують ремонту. Особливо це стосується вулиці Собранецької.

• • •

Своїми думками про перенасиченість ужгородських вулиць транспортними засобами ділиться й начальник Ужгородської ДАІ Олексій Співак:

- На території Ужгорода зареєстровано понад 35 тисяч транспортних одиниць, але цифра є дуже відносною. Враховуючи те, що місто є обласним центром Закарпаття, де розташовано багато урядових будівель, у робочі дні в Ужгороді спостерігається збільшення кількості транспорту. Крім того, сезонно або за ситуацією кількість транспорту може коливатися, що відбивається на організації дорожнього руху та пропускній спроможності міських доріг. Що ж стосується контролю та регулювання дорожнього руху по всьому місту, то відстежувати рівень навантаження на кожній вулиці Ужгорода ми просто не в змозі, бо кількість місць, де б варто було встановити контроль за рухом, значно перевищує кількість особового складу ДАІ в місті. Тож водіям потрібно самостійно стежити один за одним. Це питання особистої дисципліни і поведінки. З приводу порушень правил паркування скажу, що вони існують через недостатню кількість паркувальних майданчиків. Тому в цьому випадку можна зрозуміти і водіїв, котрі приїхали, але не мають змоги припаркуватися в потрібному для них місці. Шляхів вирішення проблеми перенасиченості автомобілями міста багато, і перш за все це збільшення кількості дорожніх знаків, світлофорів, що б дозволило врегульовувати рух у складних місцях. Також потрібно було б облаштувати в місті більше острівків безпеки для пішоходів, поліпшити освітлення вулиць уночі там, де це необхідно. Насправді можливостей зменшення аварійності в місті дуже багато, але цілком можна вирішити це проблемне питання саме розширенням пішохідних зон в Ужгороді. Проте, аби водії не відчували дискомфорту, треба облаштовувати паркувальні майданчики поза центром міста і звідти запустити маршрутні автобуси, за допомогою яких громадяни вже зможуть дістатися потрібного місця.

• • •

Чи потрібне розширення пішохідних зон в обласному центрі, “Ужгород” дізнавався і в його мешканців.

Яна, 30 років: “Безперечно, пішохідні зони розширювати потрібно по всьому Ужгороду. Це, на мою думку, скоротить кількість аварій, наїздів на пішоходів. Я сама є автомобілістом, завжди пропускаю пішоходів, але все ж і вони не завжди дотримуються правил дорожнього руху, часто перебігають дорогу просто перед машиною”.

Валентина, 62 роки: “Розширювати зони для пішохідних прогулянок треба. Але робити це слід розумно - водії ж теж мають право на пересування містом на “залізному коні”. Особисто мені вони не заважають - коли потрібно, зупиняються, дають дорогу. Тож під час руху - чи пішки, чи на авто - головним є порозуміння між пішоходом і водієм, а все інше вирішиться саме по собі”.

Олександр, 28 років: “Звичайно, порушників правил дорожнього руху потрібно карати. Деякі водії часто дозволяють собі занадто багато. Мене дратує, коли я, йдучи з дитиною, повинен обходити ряд авто, припаркованих на зелених чи пішохідних зонах. Тож, на мою думку, розширювати межі дороги для пішоходів потрібно, але водночас варто і встановити контроль за тим, щоб на цих територіях автівки не їздили і не паркувалися. Можливо, тоді, коли водії почнуть дотримуватися встановлених меж, ми зробимо ще один крок назустріч цивілізації”.

Сергій, 53 роки: “Пішохідним потрібно зробити весь історичний центр міста. Щоправда, зробити це треба так, щоб ані пішоходи, ані автомобілісти не відчували дискомфорту. А це, думаю, непросто. Проблемною є й ситуація з великою кількістю транспортних засобів у місті - на стільки автомобілів нам жодних парковок не вистачить!”

Наталія, 29 років: “Розширювати зону для пішоходів треба обов’язково. Прогулюючись із дітьми, я часто змушена обходити автомобілі навіть на пішохідній набережній Незалежності в районі будівлі Нацбанку. Бракує пішохідних зон саме там, де люди бувають найчастіше, де хочеться пройтися, подихати свіжим повітрям. І хотілося б, звичайно, щоб водії були культурнішими, бо часто-густо вони навіть не звертають уваги на те, що людина переходить дорогу, а буває - й на те, який колір горить на світлофорі”.

Іннеса МАНЗУЛИЧ


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS