Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 39 (683) На 42 мільйони гривень більше, ніж торік, надходжень до бюджету міста

У середу відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради, де розглядалося близько 30 питань із різних сфер життєдіяльності міста. Було підбито підсумки економічного і соціального розвитку міста за 9 місяців 2012 року.

Як зазначив начальник управління економіки Ужгородської міської ради Михайло Станкович, за цей період можна виділити низку позитивних зрушень. Це надходження до бюджету міста - у порівнянні з відповідним періодом 2011 року в цілому вони збільшилися на 42,3 млн. грн., або на 17,3%; збільшення середньомісячної заробітної платні до 2522 грн.; створення 3258 нових робочих місць.

Членами виконкому також було ухвалено рішення “Про програму передачі гуртожитків у власність територіальної громади міста на 2013-2015 роки”. Ця програма дасть можливість мешканцям житлових приміщень приватизувати їх. У результаті її виконання у власність територіальної громади планується передати 7 державних гуртожитків.

Заступником міського голови Володимиром Фленьком було порушено питання щодо Лінгвістичної гімназії ім. Т. Г. Шевченка. З державного і міського бюджету були виділені кошти для капітального ремонту фасаду цього навчального закладу - будівлі 100-річної давнини, яка перебуває в аварійно небезпечному стані протягом тривалого часу. З вини ВКБ не було проведено вчасно конкурсу для визначення виконавця ремонтних робіт, хоча гроші на це були виділені з початку року. У цій ситуації проведення наступного тендеру може відбутись у грудні, але в цьому разі не буде можливості ні освоїти ці кошти, ні провести вчасно ремонт.

У зв’язку з виникненням форс-мажорних обставин, при наявності висновку експертної комісії про виявлення аварійно небезпечної ситуації, необхідно дати доручення ВКБ щодо здійснення торгів за участі одного виконавця, при умові відмови другого учасника.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS