Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 39 (683) УжНУ - 67 років!

Ужгородський національний університет відзначив 67-у річницю з дня свого заснування. За словами виконувача обов’язків ректора УжНУ Федора Ващука, заклад пережив чимало труднощів, та сьогодні він нарешті почав рухатися вперед.

З нагоди свята до університету завітали голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида та міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов.

“Шановні викладачі і студенти, ви заслужено можете пишатися університетом, в якому працюєте і навчаєтеся, - сказав у вітальному слові Віктор Погорєлов. - Цей заклад має славну історію, великі традиції і непересічні здобутки. Нині УжНУ посідає гідне місце серед вищих навчальних закладів нашої держави. Він добре відомий у нашому краї і в Україні як сучасний інноваційний заклад європейського рівня”.

Відтак міський голова вручив грамоти Ужгородської міської ради за сумлінну працю і високий професіоналізм викладачам університету, які зробили вагомий вклад у розвиток ВНЗ та підготовку спеціалістів для держави, зокрема кандидату медичних наук, доцентові кафедри фізіології Іллі Заячуку, доктору економічних наук, члену-кореспонденту Національної академії аграрних наук України, завідувачу кафедри міжнародних економічних відносин та міжнародного бізнесу Михайлові Лендєлу, кандидату філологічних наук, доцентові кафедри англійської філології Галині Завальській, доктору історичних наук, професорові кафедри історії України УжНУ Володимиру Задорожному, кандидату біологічних наук, заступникові декана біологічного факультету Ярославі Гасинець.

Олександр Ледида вручив відзнаки облдержадміністрації - нагрудні знаки “За розвиток регіону” Василю Маринцю, завідувачу кафедри диференціальних рівнянь та математичної фізики і Василю Фазикошу, декану юридичного факультету УжНУ.

По завершенні офіційної частини розпочався святковий концерт, свої таланти на якому продемонстрували колишні, теперішні і, можливо, майбутні студенти навчального закладу.

Іннеса МАНЗУЛИЧ


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS