Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 38 (682) Ремонт Швабської триває

На цьому тижні голова облдержадміністрації Олександр Ледида і міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов ознайомилися з ходом ремонтних робіт на вул. Швабській.

Загальна вартість робіт на вул. Швабськійістановитиме 6,5 млн. грн. Близько чотирьох - витратять саме на ремонт дорожнього полотна. Уже сьогодні майже половина дороги, а це 342 метри, готова. Усього на Швабській відремонтують понад 700 м автошляху і пішохідну частину.

Заради якості та довговічності майбутньої дороги від ямкового ремонту відмовилися. Старий асфальт і бруківку демонтують, натомість - будують нову дорогу, що відповідає сучасним нормам. До речі, старовинну бруківку, демонтовану з автошляху, використають для облаштування тротуарів, а залишок викладуть у центральній частині міста.

- Сьогодні підрядники вже освоїли понад 1,2 мільйона гривень. Розпочалося облаштування тротуарів - пішохідну частину викладають бруківкою, - розповів міський голова Віктор Погорєлов. Очільник Ужгорода також провів нараду на підприємстві, що виконує реконструкцію вул. Швабської, і встановив термін, за який ці роботи повинні бути завершені, - три тижні.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS