Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 38 (682) В Ужгороді відбувся Фестиваль свідомого батьківства

Минулого тижня в обласному центрі відбулося свято - II Закарпатський фестиваль свідомого батьківства під гаслом “Проведи вихідні у колі родини!”. Цьогорічний захід відбувався за підтримки управління у справах молоді та спорту Закарпатської ОДА, управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради, управління освіти Ужгородської міської ради.

Протягом трьох днів ужгородці мали можливість відвідувати жіночі консультації № 1 (вул. Другетів, 79) та № 2 (вул. 8-го Березня, 30) - лекції (”Молочні ріки” - О. Бабіля), консультації для вагітних і лікарів (Н. Братасюк, А. Бізіля); кабінети психологічного консультування (В. Васьковська) по вул. Фединця, 7; психологічні центри розвитку “Абетка для дітей” (А. Шах) - вул. Швабська, 25а; психологічні консультації та тренінги в центрі медико-психологічної адаптації “Здоров’я народу” (С. Фурсова) - вул. Минайська, 27 і Центрі позитивної психотерапії. Всі консультації були безкоштовними.

Крім того, за підтримки партнерів, меценатів, громадських діячів та деяких політиків міста організаторам фестивалю вдалося підготувати насичену концертно-розважальну програму для дітей і дорослих, яка проходила 6-го і 7-го жовтня на пл. Театральній та в Боздоському парку. У ній взяли участь вихованці навчально-освітніх і дитячих закладів міста, музичної школи ім. Чайковського та Ужгородської школи мистецтв. 6-го жовтня на площу завітали пластуни Ужгородської станиці НСОУ “Пласт”, які розважали малечу міста й гостей фестивалю - діток зі санаторного закладу “Малятко”: ведучі проводили конкурси, забави, всі охочі мали змогу самовиразитися в караоке.

Організаційний комітет висловлює подяку за сприяння в організації заходу міському голові Ужгорода Віктору Погорєлову, депутату обласної ради Василю Ковачу, управлінню у справах молоді та спорту Закарпатської ОДА, управлінню у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради, управлінню освіти Ужгородської міської ради, Дитячій музичній школі ім. Чайковського й Ужгородській школі мистецтв, адміністрації Боздоського парку, навчально-виховним закладам м. Ужгорода, станиці “Ужгород Пласт” НСОУ, оптовому складу дитячих іграшок “Beby favoritе”, адміністрації магазину “Parfum studio” (за технічну підтримку і допомогу), фахівцеві зі соціальної роботи Петру Ренжину, психологу Оксані Бурч, підприємцю та громадському діячеві Норберту Товту.

Олена КУЗЬМА


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS