Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 30 (674) В Ужгороді демонтують “декоративну огорожу”, встановлену на перехресті біля універмагу “Україна”

На черговому цьоготижневому засіданні виконавчого комітету Ужгородської міської ради підтримали пропозицію про скасування дозволу на встановлення “декоративної огорожі”, прийнятого торік на виконкомі (рішення № 435 від 16.11.2011 р., доступне за посиланням: http://radauzhgorod.gov.ua/download/v/R_vukonkomy_435.pdf).

Конструкції мають демонтувати протягом двох тижнів - за це відповідає муніципальна поліція.

Міський голова Віктор Погорєлов зачитав скаргу ужгородців з цього приводу - мовляв, названий “декоративною огорожею” рекламоносій псує вигляд міста, ще й перешкоджає безпеці руху. Мер наголосив, що власником так і не було сплачено ані копійки - бюджет недоотримав близько 40 тисяч гривень. Крім того, “декоративна огорожа” так і не пройшла відповідних погоджень. Відтак, після обговорення, було запропоновано проголосувати за представлений мером проект рішення - про скасування дозволу на встановлення “декоративної огорожі” (а саме: на перехрестях пл. Кирила і Мефодія з вул. Минайською; вул. Заньковецької з вул. Бестужева і вул. Грушевського; вул. Анкудінова і вул. Української) та примусовий демонтаж конструкцій. Це рішення підтримали 10 членів виконкому.

Також під час засідання виконком вирішив створити комісію, яка проведе інвентаризацію рекламоносіїв у місті та з’ясує, хто з власників не виконує своїх зобов’язань, аби відтак порушити питання про зовнішню рекламу в місті більш комплексно і винести на обговорення на одному з наступних засідань, інформує прес-служба Ужгородської міської ради.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS