Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 30 (674) В Ужгороді перекрито Швабську, а з понеділка - і Мукачівську

Департамент міського господарства інформує: від п’ятниці, 17 серпня, перекрито рух вулицею Швабською у зв’язку з проведенням ремонтів вводів водогону. Швабську повністю перекрито на відтинку від проспекту Свободи до вулиці Жемайте.

Роботи триватимуть до понеділка, 20 серпня, коли вулицю з 6-ї ранку знову відкриють для руху, але лише в одному напрямку - з площі Петефі до вулиці Минайської. Міська влада перепрошує водіїв за незручності і рекомендує врахувати цю інформацію при плануванні маршруту, а також - наполегливо просить не лишати свої авто на вулиці Швабській і забрати припарковані машини.

Вулицю Мукачівську, для проведення заміни дорожнього покриття та ремонту тротуару, повністю перекриють з 6-ї ранку понеділка, 20-го серпня. Рух буде зупинений на відтинку від комплексу “Ювентус” (вул. Робоча) до перехрестя Станційної - Анкудінова. Мукачівська буде перекрита щонайменше протягом тижня - до завершення робіт.

Департамент міського господарства дякує ужгородцям за розуміння і повідомляє: затримка з перекриттям вулиці Мукачівської і початком її ремонту була пов’язана з відтермінуванням погодження документації з боку органу “Укрдержбудекспертизи”, інформує прес-служба Ужгородської міської ради.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS