Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 24 (698) Користуючись інфраструктурою Ужгорода, ринок на Краснодонців більшість податків сплачує до районного бюджету

У середу відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради. На порядку денному - близько 20 робочих питань, таких як: надання погодження на внутрішнє перепланування і переобладнання житлових приміщень, надання поштової та тимчасової адреси, про видачу підтверджень торговельної діяльності на тимчасові об’єкти торгівлі та сфери послуг з погодженням режиму роботи, про подання кандидатур на присвоєння почесного звання “Мати-героїня” та інші.

Окремо членами виконкому була заслу-хана інформація про роботу ринку по вул. Краснодонців. Як повідомив начальник управління економіки та підприємництва Ужгородської міської ради Михайло Станкович, кілька років тому ринок з Ужгорода перейшов на реєстрацію у районну державну податкову інспекцію, куди й сплачує більшість податків. “За спеціалізацією ринок належить до непродовольчих, на ньому виділено 153 торгові місця, завантаженість ринку - 10%. За результатами перевірок, проведених районним та міським управлінням міліції, а також пожежниками, у цьому році адміністрація ринку отримала ряд зауважень”, - доповів Михайло Михайлович. “Нам обов’язково слід порушувати питання встановлення меж міста і району, - зазначив ужгородський міський голова Віктор Погорєлов. - Сьогодні всі користуються інфраструктурою міста: транспортом, водою, каналізаційними спорудами, дорогами, електроенергією. І приклад ринку на Краснодонців - не єдиний подібний випадок”.

На засіданні члени виконкому вкотре обговорили питання стихійної торгівлі в Ужгороді, зокрема на вул. Бєлінського, біля ринку “Білочка”, та пл. Корятовича. Як доповів заступник міського голови Юрій Беляков, щоб вирішити проблему, на місці повинен бути постійний пост муніципальної поліції: “Також є пропозиція розглянути можливість встановлення турнікетів для обмеження виходу з тротуару на дорогу, залишивши тільки місця для пішохідного переходу”.

Андрій НЕСМАЧНИЙ


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS