Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 23 (697) ЗНО пройшло спокійно

Позавчора офіційно відбулась остання сесія ЗНО-2012 - з біології. Попереду залишаються додаткові сесії, які триватимуть 18-22 червня в Івано-Франківську.

“Явка учасників на Закарпатті в середньому трохи нижча від явки в Україні в цілому - 92%. За підсумками кампанії спостереження за ЗНО не було виявлено грубих порушень з боку персоналу та учасників. При цьому хочемо відзначити хороший рівень організації роботи на пунктах тестування”, - розповів координатор кампанії спостереження ГМ “Опора” в Закарпатській області Святослав Бабіля. Абітурієнти не подали жодної апеляційної скарги на процедуру його проведення. Позбавлені права роботи над тестами 2 учасники ЗНО, в яких були виявлені мобільні телефони під час виконання роботи над тестами. Щодо використання металодетекторів на Закарпатті, то, за словами Святослава Бабілі, в одних пунктах тестування їх використовували в аудиторіях перед тестуванням та під час перевірки розміщення абітурієнтів, в інших - на вході та перед так званими рекреаційними зонами - у коридорах.

Що стосується роботи персоналу в пунктах тестування, то, за його словами, слід відзначити хороший рівень виконання покладених на них обов’язків та чітке дотримання інструкцій. При цьому спостерігачі виявили кілька спроб скористатись мобільним телефоном черговими на пункті тестування до початку процедури складання тестів.

Ірина БРЕЗА


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS