Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 20 (694) Виконком продовжує роботу

У середу відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради. На порядку денному - близько 30 питань, що стосуються усіх сфер життєдіяльності міста.

Підсумки опалювального сезону

З ними та заходами з підготовки до опалювального сезону 2012-2013 р.р. членів виконкому ознайомив директор департаменту міського господарства Олексій Касперов. За його словами, найпроблемнішим питанням залишаються розрахунки установ міста за спожите тепло. “В першу чергу, це державні підприємства”, - відзначив Олексій Петрович.

“Опалювальний сезон ми закінчили з боргом по газу 2 мільйони 550 тисяч гривень, - доповів керівник КП “Уж-енергія” Василь Крайниківський. - На сьогодні нам вдалося оплатити 500 тисяч гривень боргу. Найбільшими нашими боржниками є установи СБУ (там обіцяють розрахуватися протягом цих двох місяців) та УжНУ”.

“Я переживаю за те, що університет завтра, не розуміючи ситуації, опиниться без тепла, - сказав ужгородський міський голова Віктор Погорєлов. - Доручаю вам провести зустріч з представниками УжНУ і з’ясувати, як вони бачать опалення закладів університету цієї зими. Бо якщо вони все кинуть напризволяще, залишивши без тепла 10 тисяч студентів, то це велика проблема”.

“За результатами першого кварталу 2012 року ми виконали як формульні розрахунки по виконанню плану, доведені міністерством фінансів, так і той план, який був прийнятий місцевим бюджетом”, - зазначила на засіданні виконкому заступник міського голови, начальник фінансового управління Ужгородської міської ради Світлана Король. З її слів, за звітними даними, до загального фонду бюджету міста в І кварталі 2012 року надійшло податків і зборів (обов’язкових платежів) на суму 42936,1 тис. грн., при плановому розрахунку 42243,3 тис. грн. Фактичне виконання становить 101,6 відсотка. Також до загального фонду бюджету міста надійшло трансфертів на суму 34131,4 тис. грн., при плані 35422,1 тис. грн., або 96,4 відсотка.

У звітному періоді фактичний обсяг доходів загального фонду бюджету міста, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів, становив 38677,7 тис. грн., при розрахунковому плановому показнику Міністерства фінансів України - 37687,1 тис. грн. і виконкому міської ради - 38604,1 тис. грн.

Відповідно, фактичне виконання зазначених доходів становить 102,6 відсотка до розрахунків МФУ і 100,2 відсотка до планових розрахунків, затверджених міською радою.

Ринок на Гагаріна буде критим

На засіданні Ужгородського виконкому йшлося і про роботу ринку по вул. Гагаріна. Як розповів директор Роман Гузар, ринок нині займає площу 990 кв. м, для торгівлі тут створено 38 робочих місць. Усі умови для повноцінної роботи ринку дотримані: укладено договори на дератизацію, на постачання електроенергії, на вивіз сміття. У планах керівництва - забудова ринку, і плани ці міське управління архітектури та містобудування підтримує, заявив головний архітектор Ужгорода Олександр Шеба. Договір про оренду ділянки під ринок укладений до 2022 року. Наміри капітальної його забудови в управлінні архітектури погоджують, у перспективі ринок по вул. Гагаріна взагалі має бути критим, повідомив Олександр Шеба.

Фан-зону до ЄВРО-2012 облаштують в амфітеатрі

Як зазначив міський голова Віктор Погорєлов, із пропозицією облаштування фан-зони в Амфітеатрі до міської ради звернувся один з ужгородських підприємців. Попередньо ним було отримано відповідний дозвіл в оргкомітеті ФІФА. Фан-зона буде створюватися за кошт підприємця, діятиме впродовж 8 червня - 1 липня.

Чекаємо літа

Насамкінець членами виконкому було прийняте рішення “Про облаштування місць відпочинку, купання та заходи щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах міста”. Згідно з ним затверджено місця відпочинку та купання для мешканців міста: біля дитячої залізниці в межах наб. Ботанічної на правому березі р. Уж - 1000 кв. м; від транспортного мосту (наб. Студентська) до кінця парку “Боздоський” - 5000 кв. м; від транспортного мосту, на лівому березі р. Уж, до кафе “Венеція” - 3000 кв. м). “Окрім закладу “Венеція”, нема охочих зайняти місця для обслуговування та надання послуг під час відпочинку, - зазначив міський голова Віктор Погорєлов. - Тому слід провести конкурс і визначити, хто обслуговуватиме пляж на березі річки у Боздоському парку, звичайно, погодивши це з санепідемстанцією”.

Андрій АНДРУСЯК


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS