Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 20 (694) В Ужгороді відзначили День матері

Традиційно у другу неділю травня в Ужгороді вітали святковим концертом дорогих, милих, працелюбних, ніжних і терплячих жінок-матерів.

Свято під назвою “Мамо, мамо, ніжна і кохана” відбулося за сприяння управління освіти Ужгородської міської ради. Святковий концерт розпочався з Благословення прот. Івана Тидіра, настоятеля Хрестовоздвиженського кафедрального собору м. Ужгорода. Це справжнє свято ніжності допомогли влаштувати вихованці творчих колективів художньої самодіяльності “Храм Душі” Концівської ЗОШ I-III ступенів Ужгородського району і зразкового художнього колективу “Продюсерський центр “Падіюн”.

“Не забути привітати свою маму зі святом, подарувати їй подарунок і найголовніше - свою увагу і тепло. Адже мама так цього потребує!” - з таким основним закликом звернувся до гостей заступник міського голови Володимир Фленько. Окрім привітань, він вручив почесну грамоту відомому на Закарпатті бібліотекарю та бібліографу Оксані Лютій.

• • •

В Ужгородській середній загальноосвітній школі № 19 І-ІІІ ступенів із профільним вивченням предметів День Матері відзначили учні 2-Б класу під керівництвом учительки Віри Андріївни Захаркевич. На цьому урочистому святі вчителька ознайомила всіх присутніх жінок - мам, бабусь з історією його виникнення. Зі сцени прозвучала легенда про материнське серце. Учні декламували напам’ять поезії, співали пісні про маму. А під керівництвом хореографа школи Людмили Олександрівни Кряжової другокласники виконали танцювальні композиції “Бджілка”, “Вальс”, “Росте черешня в мами на городі”. У цей святковий день усі мами і бабусі почули від своїх діток та онуків найкращі, найщиріші слова вдячності й любові.

• • •

Гості - учні Крчавської закладної школи з сусідньої Словаччини - приїхали з директором цього закладу та своїми наставниками, щоб розділити з ужгородськими першокласниками, вихованцями Н. І. Комарницької, радість свята - Дня матері.

Для юних ужгородських артистів дебют у стінах рідної школи був відповідальним, адже за ними уважно спостерігали і рідні матусі, і вчителі, і багато гостей, ще й відеокамери. На святі звучали пісні, інсценівки - і не лише українською мовою, а й словацькою.

Школярі зі Словаччини також презентували свою культуру народними піснями й танцями. Зустріч пройшла в атмосфері відкритості, щирості. Діти обмінялися сувенірами.

На завершення директор Крчавської закладної школи Еміл Дзвонік запросив педагогів та учнів ЗОШ № 15 до Словаччини.

Як наголосив директор ужгородської школи В. П. Поліщук, обмін навчальним досвідом є важливою складовою в інтеграції України до Європи. Тому планується такі візити влаштовувати якомога частіше, повідомив заступник директора з ВР ЗОШ № 15 Л. П. Трачук.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS