Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 20 (674) Зі старими деревами в Ужгороді треба давати лад - Негода довела!

За три години негоди в обласному центрі впало 8 дерев, три верхівки дерев відчахнулися в Боздоському парку. “Деревопад” під час сильного вітру в Ужгороді довів: зі старими деревами слід давати лад.

У першій половині дня у четвер, 17 травня, комунальні служби працювали, зокрема, на вулицях Грушевського (там впали сухостійна тополя та клен), Другетів (вивернуло з корінням старий каштан), Митній (на подвір’ї гуртожитку УжНУ впала тополя), проспекті Свободи (розчахнулася черешня).

Загалом у місті росте понад 1700 дерев, які можна вважати аварійними через вік, або, як кажуть фахівці, перестиглість. Такі рослини потребують як не заміни, то кронування - процедура обрізання зменшує навантаження зеленої маси на кореневу систему. Кілька дерев у місті саме вивернуло з корінням. І в цьому контексті запитання, яке викликає в місті жваве обговорення, а саме: “Чи слід обрізати старі дерева?” - виглядає риторичним.

В Ужгороді ініційовано створення програми з упорядкування зелених насаджень. Утім, враховуючи стан справ і кількість аварійних дерев у місті, такі комплексні заходи можуть мати вартість до двох мільйонів гривень. Загалом же на цей рік бюджетом передбачено близько 200 тисяч гривень на обрізання та видалення аварійних дерев, уже виконано роботи на п’ятьох великих територіях-об’єктах, щодо понад півтисячі окремих дерев, інформує прес-служба Ужгородської міської ради.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS