Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 20 (694) В Олімпійський день Ужгородом пробігли 1500 спортсменів

Чимало мешканців та гостей міста були свідками забігу, приуроченого до Олімпійського дня, який став традиційним щорічним спортивно-видовищним заходом в Україні. На Театральній площі в обласному центрі Закарпаття зібралися учасники (дошкільнята, учні, студенти, аматори, інваспортсмени), а також представники міської та обласної влади. Відкриття Олімпійського дня в Ужгороді супроводжували учасники художньої самодіяльності, байкери.

До святкування долучилися навча-льні заклади Ужгорода, спортивні школи, інваспортсмени й пересічні любителі спорту. Відвідали захід і представники обласної та міської влади, зокрема міський голова Віктор Погорєлов і заступник голови Закарпатської обласної ради Андрій Сербайло. Вони залишилися цілком задоволеними організацією свята і тим, що мали нагоду приєднатися до пропаганди олімпійського руху та здорового способу життя загалом.

Родзинкою Олімпійського дня став біг спортсменів, які пронесли містом факел з Олімпійським вогнем до місця відкриття заходу. Серед факелоносців виділявся учасник Зимових олімпійських ігор, сноубордист Йосип Пеняк. Він зазначив, що в забігах узяло участь чимало юних спортсменів, із котрих, хочеться вірити, виростуть справжні олімпійці.

Присутніх на Олімпійському дні привітав і головний організатор свята, голова обласного відділення НОК України Іван Риляк. Йому теж сподобався цьогорічний захід, а особливо те, що подія проходила в центрі міста - відповідно, за нею могли спостерігати не лише безпосередні глядачі, а й усі перехожі.

Учасники, як, наприклад, Анастасія Самойлова з Ужгородської ЗОШ № 8 та Віталій Грушовський з Ужгородської ЗОШ № 16, радіють таким стартам, бо люблять спорт і хочуть ним займатися надалі. Вони вважають, що такі змагання створюють бадьорий настрій, дають естетичну насолоду. А ще кожен має можливість відчути себе переможцем - переможцем над собою.

Серед тих, хто виступив під час Олімпійського дня, що особливо приємно відзначити, були чемпіонки України з гандболу в жіночій суперлізі - гравчині ужгородських “Карпат”, а також 250 співробітників правоохоронних органів, членів товариства “Динамо” (голова товариства - начальник УМВС у Закарпатській області Віктор Русин, заступник голови - Михайло Пантьо). В цілому в забігові взяло участь близько 1500 бігунів, спостерігали за змаганням приблизно стільки ж перехожих. Тож ужгородський Олімпійський день у контексті всеукраїнського заходу постав яскравою його сторінкою.

Володимир ТАРАСЮК, член виконкому обласного відділення НОК Ук-раїни; Оксана КРЬОКА, журналіст (фото Володимира Тарасюка)


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS