Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 16 (690) В Ужгороді злісних боржників “Водоканалу” відключатимуть “полтавським методом”

На засіданні Ужгородського міськвиконкому ухвалено рішення про припинення водопостачання та/або водовідведення споживачам-боржникам. Підприємство отримало дозвіл на укладання угоди з “Полтававодоканалом” на поквартирне відключення боржників від мереж комунального водопроводу та каналізації на 5 робочих днів.

Ідеться про те, що через значні борги споживачів за надані послуги “Водоканал Ужгорода” не може виконувати власні фінансові зобов’язання, у тому числі перед “Закарпаттяобленерго”. Ця компанія після зміни власника зробила вимоги щодо розрахунків “Водо-каналу” за спожиту електроенергію ще жорсткішими і попереджає про відключення об’єктів комунального підприємства від електроживлення в разі недотримання вимог. У свою чергу “Водоканал” закликає своїх боржників розрахуватися за отримані послуги і має намір вдатися до радикальних дій - відключення неплатників. Для цього виконком і затвердив рішення, в якому дано дозвіл на залучення “Водоканалом” фахівців, які володіють технологією з відключення індивідуальних боржників від послуг водовідведення.

“Такі кроки аж ніяк не стосуватимуться малозабезпечених і соціально незахищених верств населення!”, - наголосив міський голова Віктор Погорєлов. “Мова лише про тих людей, які мають доходи і можливість платити, але не роблять цього!”, - сказав мер, акцентуючи на тому, що відключатимуться окремі квартири, а не під’їзди чи будинки.

Почнеться відключення, яке намічене вже на найближчі тижні, з помешкань, де жителі мають найбільшу заборгованість, що накопичувалася роками. Не виключено, що служби почнуть працювати й зі ЖРЕРами, вираховуючи й відключаючи злісних боржників у районах. У кожному разі, усім споживачам послуг “Водоканалу” варто з’ясувати свої справи з підприємством - перевірити стан розрахунків та в разі наявності заборгованості погасити її або ж принаймні звернутися до КП й укласти договір на реструктуризацію боргу, інформує прес-служба Ужгородської міської ради. Для довідки: телефон абонентського відділу КП “Водоканал м. Ужгород” (підприємство розміщене на вул. Митній, 1) 64-31-05.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS