Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 48 (672) Ганна Сухар: “З упевненістю можу сказати, що покладені на наше управління Пенсійного фонду завдання будуть успішно виконані”

У грудні Пенсійний фонд України відзначає 21-у річницю. Це вагома нагода, щоб озирнутися в минуле, оцінити здобутки та недоліки й окреслити подальші перспективи. Адже добре відомо, що Пенсійний фонд виконує одну з найважливіших функцій у державі - здійснює пенсійне забезпечення наших громадян. Але це не обмежується лише призначенням та виплатою пенсій. Пенсійний фонд повинен зібрати кошти, необхідні для їх виплати.

Нинішній начальник управління Ганна Сухар була серед перших, хто починав цю відповідальну справу, а з 2001-го очолила установу. Тому напередодні свята ми вирішили розпитати в Ганни Михайлівни про минуле і сьогодення підпорядкованої їй структури.

- Які, на вашу думку, найважливіші етапи становлення Пенсійного фонду?

- Серед основних можу відзначити впровадження в 1998 році системи персоніфікованого обліку. У 2000-му на Фонд повністю лягли функції з призначення та виплати пенсій, і тоді ж ми стали управлінням. А 2004-ий став для працівників Фонду роком пенсійної реформи, одним із принципів якої є зацікавленість кожної працездатної особи у власному матеріальному забезпеченні після досягнення нею пенсійного віку. З 01.01.2011 року введено в дію Закон України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”. А з 1 жовтня 2011 року набрав чинності Закон України “Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи”, яким запроваджено в дію пенсійну реформу.

- Cкільки сьогодні в Ужгороді налічується пенсіонерів та які справи з фінансуванням пенсій в обласному центрі?

- Слід зауважити, що потреба в коштах на пенсійні виплати постійно зростає, у зв’язку зі збільшенням їх розміру. До прикладу, станом на 1 грудня 2011 року на обліку в управлінні перебувають майже 27 тисяч пенсіонерів і всі вони отримують пенсії з бюджету Пенсійного фонду. Фактичні видатки на виплату пенсій та допомог на грудень становлять близько 35 млн. грн., а середній розмір пенсії в Ужгороді - 1260 грн. Для порівняння: 1992 року середній розмір пенсії по місту становив 150 карбованців.

- Які нововведення запроваджені останнім часом в обслуговуванні пенсіонерів?

- Найперше - це те, що з 2009 року управління розташувалося в новому приміщенні. Це дало можливість покращити організацію роботи самого управління та обслуговування громадян міста - як платників, так і пенсіонерів. На першому поверсі обладнано зал для обслуговування громадян, у якому можна подати щомісячну звітність, документи на призначення пенсії, зареєструватися як платник страхових внесків, отримати всі консультації та необхідні довідки.

Крім того, в управлінні функціонує інформаційний кіоск, де кожна застрахована особа або пенсіонер, при наявності свідоцтва про загальнообов’язкове державне соціальне страхування чи пенсійного посвідчення нового взірця, може одержати інформацію про сплату страхових внесків роботодавцем за працівника або перевірити пенсійні дані.

Одним із напрямків нових стандартів обслуговування пенсіонерів можна також назвати виплату пенсій через поточні рахунки в установах банків. Хоча ця система впроваджується не в такому обсязі, як би нам хотілося, бо є зрозумілі побоювання літніх людей. Наприклад, по обласному центру аж 42 банківські установи обслуговують понад 15 тисяч пенсіонерів. Або, іншими словами, 58% пенсіонерів м. Ужгорода отримують пенсії через банки. Упевнена, що цифра зростатиме, адже переваги отримання пенсій у банках очевидні: рахунок відкривається безкоштовно, гроші можна завжди отримати вчасно, не потрібно вистоювати величезні черги в поштових відділеннях і, що дуже важливо, пенсіонер отримує відповідні відсотки на залишки своїх коштів.

- З якими ж проблемами найчастіше звертаються до вас пенсіонери?

- Звичайно ж, із тими, що стосуються розміру їхніх пенсій, бо для багатьох із них це єдиний засіб для існування. Можна зрозуміти цих людей, коли вони доводять, що варті більшої пенсії, адже працювали все своє життя, мали хорошу зарплату. Але в кожного - індивідуальна трудова біографія зі своїм стажем і заробітком. І для того, щоб розібратися з кожним, треба піднімати відповідні документи. Не скажу, що це легка робота. Намагаємось інформувати людей через засоби масової інформації про зміни в пенсійному законодавстві. До речі, дуже вдячні газеті “Ужгород” за підтримку в цьому питанні, адже зміни відбуваються постійно: лише цьогоріч було 5 масових перерахунків пенсій.

- Чи задоволені ви підсумками своєї роботи?

- У принципі, задоволені. Забезпечити своєчасну виплату пенсій у місті Ужгороді дозволяють надходження з усіх джерел фінансування, що протягом січня - листопада цього року надійшли в сумі понад 506 млн. грн. Для порівняння з відповідним періодом минулого року - зібрано на 50 млн. грн. більше, або на 11%.

Тому спеціалісти управління Пенсійного фонду України в місті Ужгороді докладають максимум зусиль для наповнення бюджету - як за рахунок власних надходжень, так і погашення заборгованості зі сплати страхових внесків.

Перспективний напрямок для наповнення бюджету - це збільшення фонду оплати праці, зокрема підвищення заробітних плат до середнього розміру по місту, їх легалізація та виплата в розмірі, не меншому за мінімальний.

Економічна ситуація в державі позначилась певною мірою як на роботі управління, так і на легальній зайнятості населення в місті Ужгороді. Шукаючи нові резерви наповнення бюджету, ми виявили, що одним із напрямків якраз і є легалізація заробітної плати та трудових відносин в обласному центрі.

З цією метою управління Пенсійного фонду України в місті Ужгороді тісно співпрацює з Ужгородським міським центром зайнятості, обмінюється необхідними матеріалами з Державною податковою інспекцією в м. Ужгороді, надає необхідну інформацію органам місцевого самоврядування та правоохоронним органам.

За 11 місяців 2011 року завдяки такій співпраці проведено 329 перевірок щодо дотримання законодавства про оплату праці. За їх результатами майже у 100 роботодавців виявлено значні порушення, що стосувалися оформлення трудових відносин. Крім того, зафіксовано 170 незареєстрованих працівників.

До виконавчого комітету Ужгородської міської ради, соціальних партнерів, контролюючих та правоохоронних органів направлено матеріали і повідомлення стосовно 1080 суб’єктів господарювання, в яких виявлено мінімізацію заробітної плати й порушення у сфері оплати праці. На засіданнях комісій з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат при Ужгородській міській раді розглянуто матеріали щодо 110 суб’єктів господарювання, де керівники не дотримувалися законодавства про оплату праці.

Проводилась певна робота з легалізації трудових відносин із Державною податковою інспекцією м. Ужгорода. Протягом поточного року в ході перевірок суб’єктів господарювання виявлено 400 неоформлених найманих працівників, з них всі особи зареєстровані в Ужгородському міському центрі зайнятості. З них понад 200 - працювали без укладених трудових договорів.

- Напевно, у цьому і результат самовідданої праці ваших працівників?

- Нині в управлінні працюють понад 80 фахівців, функціонують 5 відділів та 2 сектори. У нас працюють переважно жінки, в колективі панує взаємоповага. Хочеться відмітити працівників управління, які понад 10 років своєї трудової діяльності віддали розвитку Пенсійного фонду і сьогодні становлять основний кістяк колективу, передаючи свої знання і вміння молоді. Серед них: Коштура Г. С, Поліщук О. С., Сембер В. Ю., Гукс М. М., Круцей С. В., Костик І. М., Мигалько С. В., Маржинська І. І., Маргіта С. Д., Фетько Л. О., Тимко О. В.

Тому з упевненістю можу сказати, що покладені на наше управління завдання будуть успішно виконані…


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS