Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 48 (672) Анна Сабадош: “Я планую поєднувати юриспруденцію з модельним бізнесом”

Нещодавно в Луцьку відбувся конкурс краси “Міс Принцеса України - 2011″. У конкурсі брали участь 22 дівчини з різних куточків нашої країни. Кожна з дівчат намагалася показати себе з найпривабливішого боку і, безперечно, приміряти корону “Міс Принцеси України”. Але найкращою визнали все ж ужгородську красуню Анну Сабадош. Кореспондент газети “Ужгород” вирішила дізнатися, як це - відчувати себе найгарнішою дівчиною країни, і поспілкувалася особисто з Анною.

Іннеса Манзулич, “Ужгород”

- Анно, розкажи, будь ласка, про себе. Чим цікавилася в дитинстві?

- В дитинстві я полюбляла читати. Завжди під рукою в мене була якась цікава книга. Крім читання, я захоплювалася танцями: спочатку відвідувала гурток народних танців, потім деякий час займалась у студії сучасного танцю “Бліц”.

- В якому віці ти вперше взяла участь у конкурсі краси?

- Мій дебют відбувся ще в десятому класі. Спочатку мені було трохи страшно, я почувалася не досить впевнено, хоча друзі мене підтримували. Після першої спроби мені сподобалося. Пізніше, на першому курсі університету, я брала участь у конкурсі краси “Міс юридичного факультету УжНУ”, а наступного року - в конкурсі “Міс Студентство Закарпаття”. Після останнього - кілька років взагалі не брала участі в жодному з подібних конкурсів.

- Хто був ініціатором твоєї участі в конкурсі “Міс Принцеса України - 2011″?

- Пропозиція щодо участі в “Міс Принцеса України - 2011″ надійшла від представника модельної агенції “One Models Agency”. Я подумала - і вирішила спробувати.

- Як до цього поставилися твої батьки? Чи підтримують вони твій вибір?

- Мої батьки ставляться до цього цілком позитивно. Вони підтримують мене та разом зі мною радіють моїм перемогам.

- Чим ти займаєшся поза участю в конкурсі?

- Тепер навчаюся на п’ятому курсі юридичного факультету заочного відділення Ужгородського національного університету. До цього часу, впродовж чотирьох років, я вчилася на стаціонарному відділенні, а на п’ятому курсі вирішила перейти на заочну форму навчання, оскільки планую поєднувати навчання з роботою. Та вийшло так, що цей конкурс дещо змінив мої плани стосовно працевлаштування. І, чесно кажучи, я цьому рада.

- Нині, як відомо, більшість дівчат просто марять усілякими дієтами для підтримки тонусу. Чому надаєш перевагу ти: дієтам чи заняттям у спортивних залах?

- Дієтами я ніколи не користувалася і не підтримувала такий спосіб схуднення. Я вважаю, що обмеження харчування виснажує організм. Можливо, і є якісь правильні, раціональні дієти, та їх повинні призначати професійні дієтологи. Взагалі, я вважаю, що для хорошого самопочуття достатньо здорового харчування і занять у спортивному залі.

- Що стосується самого конкурсу “Міс Принцеса України - 2011″… Якими були перші враження від участі?

- Враження були тільки позитивні. Вже влітку, під час півфіналу, який відбувався в Ірпені, біля Києва, враження були найкращими. Ми проживали в надзвичайно комфортних умовах. До того ж учасниці були зі всієї України, і мені дуже сподобалося.

- Чи були у вас подруги серед учасниць?

- Подруги, звичайно ж, були. Всі дівчата були хорошими, просто познайомитися з усіма ми не встигли, та сподіваюся, ми ще зустрінемось.

- Наскільки явною була конкуренція серед учасниць шоу?

- Конкуренція серед учасниць була здоровою, оскільки не було ніяких порушень. Все проходило в доволі-таки дружньому оточенні, і конкуренція, якщо й була, то приховувалася.

- Що для тебе означає перемога в конкурсі?

- Перш за все, мені дуже приємно, що вибрали саме мене. Перемога в цьому конкурсі дає мені якийсь шанс реалізувати себе.

- Чи багато заздрісників у “Міс Принцеси України”?

- Чесно кажучи, не знаю. Заздрісники ніколи ж не говорять цього в очі.

- Чи плануєш надалі пов’язувати своє життя з модельним бізнесом?

- Звичайно ж, планую! Якщо в мене вийде зробити кар’єру на стежці модельного бізнесу, то я буду цим займатися. Та я не вважаю, що модельний бізнес може бути основним родом діяльності. Тому паралельно я планую поєднувати його з юриспруденцією.

- Над чим працюєш тепер?

- Тепер я нічим не займаюся - відпочиваю. Та вже відчуваю, що найближчим часом треба буде серйозно подбати про зовнішній вигляд, оскільки на черзі - конкурс світового масштабу і, аби гідно представити Україну, мені доведеться відвідувати спортивні зали й косметичні салони.

- Чи розмірковувала ти вже про світовий конкурс краси “Miss Princess of the World”?

- Найкумеднішим є те, що, беручи участь у “Міс Принцесі України - 2011″, я й гадки не мала, що після цього конкурсу можна потрапити на світовий конкурс краси - тому для мене це стало приємним сюрпризом.

- Чи надходили тобі пропозиції стосовно співпраці від українських чи світових модельних агентств?

- Пропозицій поки що не було. Та якщо такі надійдуть, думаю, що погоджуся!

- Більшість моделей починають свою кар’єрну ходу з еротичних фотосесій та зйомок для чоловічих журналів - мовляв, оголившись, вони матимуть більше шансів укласти вигідні контракти чи угоди. Як ти ставишся до подібних способів самовираження?

- Негативно, я б ніколи на таке не пішла. Після подібних фотосесій ставлення публіки до моделі різко змінюється, і не завжди в кращий бік. Не є фактом, що після такої зйомки їй запропонують взяти участь у серйозніших заходах. Та знову ж таки, якщо комусь до вподоби зніматись у стилі “ню”, то, звичайно ж, ніхто не може стати на заваді такому бажанню.

- Що, на твою думку, в людині головніше: її зовнішня чи внутрішня краса?

- Я не вважаю, що зовнішність є головною, оскільки є багато гарних людей, котрі, на жаль, ані в духовному, ані в моральному плані нічим гарним не вирізняються. З такими людьми просто нецікаво. Внутрішня ж краса відіграє дуже важливу роль. Розвивати в собі треба, звичайно ж, внутрішню красу, хоча це й набагато важче, ніж вдосконалюватися зовнішньо.

- Твоя порада майбутнім красуням.

- Перш за все - не зазнаватися! Завжди потрібно самореалізовуватися і прагнути стати кращими, і тоді у вас неодмінно все вийде.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS