Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 47 (671) Вулиця 8 Березня буде зі зливневою каналізацією

Минулотижневий об’їзд міського голови Віктора Погорєлова вулицями міста показав: комунальники успішно впоралися з прибиранням опалого листя з вулиць і скверів Ужгорода, тому на цей момент місто виглядає охайно.

Разом із керівниками управлінь, які відповідають за благоустрій міста, начальниками ЖРЕРів та комунальних підприємств мер обговорив готовність до зими, необхідність бути напоготові, аби зробити пересування пішоходів та автомобілістів комфортним щойно випаде перший сніг.

На вул.8 Березня учасники об’їзду радилися, як провести там зливневу каналізацію, відсутність якої у дощову погоду призводить до того, що воді нікуди відходити і вона накопичується на проїжджій частині. Оскільки ця частина міста є густонаселеною, а вулицею щодня проходять і проїжджають тисячі автівок і людей, зробити її комфортнішою для пересування хочуть вже найближчим часом. Тож, ймовірніше за все, скоро на вулиці 8 Березня розпочнуться роботи з прокладання зливневої каналізації, яка дозволить відводити зайву воду і зробить вулицю чистішою.

На розі вулиць Грушевського і Заньковецької міський голова звернув увагу на великі труби, які проходять над проїжджою частиною. Як пояснив начальник управління міського господарства Іван Крайниківський, ці труби вже не виконують своєї функції, адже з відкриттям нової модульної котельні, потреба у них відпала. Тож, аби вони не псували загального вигляду вулиці, Віктор Погорєлов дав доручення розглянути можливість демонтувати труби, які, ймовірно, приберуть вже найближчим часом.

На пр. Свободи учасники об’їзду вирішили демонтувати старий залізний парканчик від магазину “Ювілейний” до автобусної зупинки навпроти автовокзалу. Цей паркан розділяє проїжджу частину від зеленої зони і тротуару, але виглядає настільки зашарпаним, що наразі лише псує загальний вигляд проспекту. Щодо безпечності такого ходу працівник ДАІ, присутній на об’їзді, запевнив: автомобільний рух на цій ділянці вулиці не є інтенсивним, частіше за все під огорожею паркуються автомобілі, тому навіть при дорожньо-транспортній аварії загрози для життя пішоходів бути не може.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS