Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 47 (671) Малозабезпеченим ужгородцям продовжують встановлювати автономне опалення

Серед звернень ужгородців до міського голови, цього разу було найбільше тих, що стосувалися встановлення електричного опалення малозабезпеченим родинам та оформлення технічних умов. Міський голова запевнив: робота ведеться і більшість із тих городян, хто ще не отримав проектну документацію, дочекаються її протягом найближчих 10 днів. Водночас комісія розглядає заяви від городян і визначає наступні адреси, за котрими місто допоможе обладнати електричне опалення тим, хто має на це право згідно з відповідним положенням.

Багато городян зверталося до мера із проханням надати матеріальну допомогу, санаторні путівки для оздоровлення. Усі ці випадки Віктор Погорєлов виніс на відповідну комісію під контроль управління праці та соціального захисту населення. Звернулася по допомогу й жінка, у якої дитинка має складну хворобу. На лікування сім’ї потрібно чимало коштів, тому й прийшла до міського голови за допомогою (детальніше на стор. 11). Віктор Погорєлов одразу ж звернувся до власників торгових центрів, аби ті встановили у своїх закладах під охороною кошики для збору коштів. Адже мер переконаний, що у місті проживає чимало небайдужих мешканців, котрі відгукнуться на їхні проблеми і допоможуть родинам зібрати гроші.

Зі скаргою завітали мешканці вул. Корзо, 11. Вони просили мера огородити їхнє подвір’я парканом, адже у нічну пору тут постійно бешкетують підлітки. Віктор Погорєлов доручив фахівцям обстежити місце і визначити, чи доцільно тут встановити огорожу, і взяв це питання під особистий контроль.

Вже вкотре приходять на прийом до міського голови люди, ошукані попередньою міською владою. Їм у свій час видали ділянки у зоні, де не можна зводити житло, а до того ж ще й взяли за надану площу кругленьку суму. Вони просять владу допомогти у цьому питанні, а також повернути кошти, витрачені на розвиток інфраструктури при отриманні цих земельних ділянок. Наразі мер лише потискає плечима, адже цю справу вивчають у прокуратурі. І лише у наступному році буде визначена подальша доля цих земельних ділянок.

Представник ініціативної групи мешканців вулиці Можайського звернувся щодо 9-поверхівки, котру ще з 2007-го року планували звести просто на подвір’ї житлових будинків, де нині розміщена зона відпочинку і дитячий майданчик. Мешканці, котрі протестують проти забудови, цікавляться, чи не втратять вони зелену зону. Відповідні служби мають уточнити стан справ із проектом, виділенням землі та юридичним статусом, тим часом свою думку міська влада вже висловила - майданчики і зелені зони в місті не забудовуватимуть.

Анастасія ЛЕСІВ


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS