Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 36 (660) Ужгород святкує іменини

Святкування 1118-річчя Ужгорода триває (попереду ще традиційний ярмарок “Золота осінь”, який проходитиме 1-2 жовтня в парку культури та відпочинку “Боздоський”), але основні заходи відбулися минулими вихідними. Ідея перенести відзначення головного свята міста на кінець вересня виправдала себе: погода була чудовою, а організація заходів сподобалася більшості ужгородців тим, що була розрахована на всі вікові категорії та смаки.

Тетяна ЛІТЕРАТІ, Марічка ЧЕРНИЧКО, “Ужгород”

Старт святкуванню Дня міста дала ювілейна десята виставка “Тур’євроцентр Закарпаття”, котра тривала з 15-го по 17 вересня на набережній Незалежності. Цьогоріч її учасниками стало не так багато підприємств, пов’язаних з розвитком туризму, як зазвичай, але все ж ужгородці жваво цікавилися нею. Тут вони мали можливість більше дізнатися про ціни й послуги, які пропонують закарпатські санаторії та турбази; великою популярністю користувалися й інформаційні намети наших міст-побратимів Міхаловце, Кошице й Ніредьгази. Загалом же, починаючи з минулої п’ятниці, в усіх куточках Ужгорода проходили культурні, освітні та спортивні заходи: концерти, змагання, тематичні виставки, конкурси для дітей тощо. Найбільше їх припало на вихідні.

У суботу, 17 вересня, окрім офіційних заходів за участі керівництва Ужгорода та гостей із міст-побратимів (детальніше про це читайте на стор. 3), городяни могли відвідати туристичний ярмарок, пригоститися закарпатськими стравами й напоями на набережній Незалежності, оглянути вироби майстрів народного мистецтва і промислу у сквері на вул. Довженка, поспостерігати за тим, як юні та професійні художники малюють наше місто в міському альпінарії, а ще разом з дітьми взяти участь у конкурсі малюнка на Київській набережній, і скуштувати смаженого м’яса на конкурсі барбекю у сквері біля будівлі ОДА, і потанцювати на концерті на площі Поштовій.

Неділя видалася не менш насиченою: школярі й вихованці дитсадків репрезентували на перехресті вулиць Заньковецької - Легоцького чудову виставку осінніх композицій, зроблених власними руками; на площі Фенцика демонстрували свою майстерність любителі фігурного водіння велосипеда; у Художньому музеї з програмою старовинної музики виступав камерний хор “Cantus” (детальніше про це читайте на стор. 12); а молодь розважалася на рок-концерті на площі Поштовій.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS