Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 36 (660) Готуємось до “Золотої осені”. 1-2 жовтня місто ярмаркуватиме

У перші вихідні жовтня в Ужгороді вже традиційно відбуватиметься ярмарок “Золота осінь”. Розгорнеться торговиця на вулиці Толстого та площі Петефі, рух якими перекриють ще напередодні, з 2-ої години ночі. Натомість, як виняток, у вихідні буде відкритий автомобільний рух центральною частиною міста (котра зазвичай у суботу, неділю та на свята є пішохідною зоною).

Передовсім на ярмарку пред-ставлять сільськогосподарську продукцію від фермерських господарств Ужгородщини та інших районів області. Торгуватимуть на ярмарку овочами, фруктами, м’ясом, птицею, сиром, медом тощо. Покупцям запропонують і товари промислової групи, а також сувеніри.

До речі, виробників і торговців, які бажають взяти участь у ярмарку “Золота осінь”, Управління економіки Ужгородського міськвиконкому запрошує звертатися у відділ торгівлі та захисту прав споживачів управління економіки та підприємництва Ужгородського міськвиконкому (пл. Поштова, 3, каб. 331-332; тел. 61-36-68; 61-71-04).

А оскільки ярмарок - це ще й свято, то відповідний настрій ужгородцям та гостям міста забезпечать організоване громадське харчування, продукція закарпатських виноробів та розважальна програма. Урочисте відкриття відбудеться в суботу, 1 жовтня, о 12-ій годині, а на ярмаркові закупи можна вирушати вже зранку, інформує прес-служба міської ради.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS