Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 36 (660) у місті триватимуть перевірки щодо незареєстрованої найманої праці

На засіданні Ужгородського міськвиконкому цієї середи, окрім інших робочих питань, підбивали попередні підсумки перевірок, спрямованих на легалізацію праці в місті. Робоча група протягом літніх місяців цікавилася в роботодавців, чи уклали вони трудові договори з найманими працівниками.

За результатами 117 перевірок виявлено порушення трудових відносин у 40 роботодавців, у котрих неофіційно працювало 77 людей. Відтак укладено 18 трудових договорів, а щодо трьох порушників законодавства про працю матеріали передано у Територіальну державну інспекцію праці в Закарпатській області.

З 5-го по 19 вересня перевірено 16 суб’єктів підприємницької діяльності, 4 з яких порушили законодавство про працю щодо оформлення трудових відносин (у них працювало 7 людей, котрі не були офіційно зареєстровані). Робочою групою запропоновано укласти трудові договори.

Як було наголошено на засіданні міськвиконкому, такі перевірки, що проводяться спільно з податківцями і мають на меті легалізацію робочої сили в Ужгороді, триватимуть.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS