Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 36 (660) У свій день народження Ужгород приймав вітання від братніх міст із зарубіжжя

На відзначення 1118-ої річниці міста над Ужем до нас з’їхалися гості не лише з різних куточків України, а й з-за кордону. Ужгород зустрів представників міст-побратимів - словацьких Кошице й Міхаловце, польських Кросно та Ярослава, чеських міст Їглава й Чеська Ліпа, угорських міст Сомботгей та Ніредьгаза і румунського Сату-Маре.

Міський голова Віктор Погорєлов вітав поважних гостей на урочистому прийомі в Ужгородському замку. Найкращі побажання місту і його мешканцям прозвучали у вітальному адресі голови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди, а також у виступах членів делегацій міст-побратимів. Останні підкреслили важливість дружніх взаємин між містами в культурній, освітній, спортивній, господарській галузях. Віктор Володимирович наголосив на тому, що йому приємно вітати в обласному центрі Закарпаття давніх партнерів, які готові до подальшої співпраці. “Традиція запрошувати на святкування Дня міста гостей із братніх міст має стати новою точкою відліку у відновленні взаємин, які були втрачені між нами за останні кілька років”, - зауважив мер.

Опісля від Ужгородського замку центром міста рушила урочиста хода до Поштової площі. Тут відбулося віче, на якому міський голова нагородив Почесних громадян Ужгорода та лауреатів Почесної відзнаки міської ради.

Як ми повідомляли в попередньому номері, цьогоріч перелік почесних ужгородців поповнили Юрій Ільницький, Степан Сембер, Петро Сова (посмертно) і Габріел Доріч (м. Міхаловце, Словацька Республіка). Загалом на Поштовій того дня нагородили відзнаками три десятки осіб у 16 номінаціях. Серед лауреатів - освітяни, медики, митці та представники інших галузей, яких об’єднує активна життєва позиція і робота, спрямована на розвиток Ужгорода.

Увечері Поштова площа зібрала всіх на святковий концерт, а міський голова запросив поважних гостей на прийом у Закарпатський обласний художній музей ім. Бокшая. Суботні урочистості завершилися феєрверком.

А в неділю завідувач кафедри туризму Ужгородського національного університету Федір Шандор ознайомив представників міст-побратимів з нашим древнім містом та одним із найпривабливіших куточків Закарпаття - туристичним комплексом в урочищі Воєводино.

Анастасія ЛЕСІВ


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS