Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 32 (656) Ремонт Минайської йде повним ходом, а в Підзамковому парку можна кататися на роликах

Минулої п’ятниці міський голова Віктор Погорєлов з керівниками комунальних служб, які відповідають за благоустрій Ужгорода, знову об’їжджав вулиці міста, аби переконатися в тому, що комунальники та інші міські служби виконують заплановані роботи, і не допустити недоліків та недоробок.

Тетяна ЛІТЕРАТІ, “Ужгород”

Проїжджаючи площу Народну, мер звернув увагу на те, що в тих місцях, де по бруківці не їздять автомобілі, щілини між камінням заросли травою, що виглядає не дуже гарно. Позбуватися цієї небажаної порослі вручну Віктор Погорєлов вважає надто копіткою роботою, тому фахівцям управління міського господарства було дане доручення подумати, порадитись і виробити більш дієвий і простий спосіб очищення бруківки в центрі міста від трави. Як один із можливих варіантів, було запропоновано обробити щілини гербіцидами - якщо цей метод дасть хороші результати, його застосовуватимуть і в наступні роки.

Друге зауваження міського голови стосувалося неохайних опор вуличного освітлення, з котрих подекуди просто злізла фарба. Мер дав “Міськсвітлові” завдання більше дбати про зовнішній вигляд ліхтарів і вже найближчим часом пофарбувати опори в центрі міста.

На перехресті вулиць І. Франка і Гленца Віктор Погорєлов дав кілька доручень комунальникам стосовно облагородження ділянки, де вже незабаром має бути встановлений пам’ятник одному з організаторів Дитячих олімпійських ігор 1990 року в Ужгороді Фріцу Гленцу.

У приватному секторі вулиць Добролюбова і Я. Гуса міський голова знову вказав на купи обрізаних гілок, що лежать на перехрестях вулиць і зелених зонах. Начальнику муніципальної поліції Б. Борисову мер доручив тримати цей район на контролі й при потребі повторно пройтися всіма обійстями з нагадуванням, що зрізані гілки не входять до переліку побутових відходів, а тому власники садиб самі мають забезпечити вивезення такого роду сміття на полігон.

На вулиці Закарпатській міський голова вкотре висловив вимогу відновити огорожу, яка б відділяла проїжджу частину вулиці від тротуару на відрізку біля супермаркету “Дастор”. Оскільки автомобілі тут їздять швидко, ця ділянка вулиці є аварійно небезпечною, тож, з огляду на безпеку пішоходів, огорожа є необхідною. Також Віктор Погорєлов вважає за потрібне поставити на цьому відрізку шляху ліхтарі, адже вночі ця вулиця досить погано освітлена.

На під’їзді до міжнародного пункту пропуску “Ужгород” міський голова звернув увагу автора цього матеріалу на автомобіль (на фото знизу), залишений на зеленій зоні, хоча зовсім поруч є спеціальна зона для паркування, яка до того ж була абсолютна вільна. Представник ДАІ записав дані щодо порушника, тож його чекає штраф, а тим часом мер нагадав присутнім, що на його прохання ДАІ посилить вимоги до водіїв, котрі повністю або частково паркуються на зелених зонах, тим самим пошкоджуючи їх.

На вантажному терміналі міжнародного пункту пропуску міський голова зустрівся з представниками Чопської митниці. Вони розповіли, як борються зі сміттям, котре часто залишають на узбіччях дороги водії вантажівок, що перетинають кордон. Мер вислухав пропозиції митниці і дав доручення управлінню міського господарства подбати про те, аби з наступного року міські комунальники регулярно вивозили сміття з цієї ділянки.

Наступною зупинкою об’їзду став Підзамковий парк, у якому саме завершувалися роботи з асфальтування доріжок. Загалом міський голова задоволений оновленим виглядом парку. Він зазначив, що тепер тут спокійно зможуть гуляти мами з візочками, а ще - це чудове місце для катання на роликових ковзанах. Разом із директором КП “Парк культури та відпочинку Підзамковий” Тарасом Румянцевим міський голова оглянув і залишки бетонного майданчика, який незабаром відремонтують - з тим, щоб надалі при потребі використовувати його як сцену для проведення масових заходів. На час проведення об’їзду в парку на повну потужність тривали роботи (на фото зверху) з підготовки до святкування річниці першого ужгородського стадіону “Спартак”. Для того, аби Підзамковий парк почав приймати гостей, не вистачає кількох штрихів, але він уже цілком підходить для приємних прогулянок і відпочинку.

Далі маршрут інспектування міста проліг на вулицю Минайську, де триває капітальний ремонт дорожнього покриття. Переконавшись у належній якості нового покриття, мер дав управлінню міського господарства доручення одразу ж по закінченні дорожніх робіт приступити до формування лінії велосипедних доріжок. Лінію проведуть білою або жовтою фарбою, що кілька метрів на доріжках будуть зображення велосипеда і перекресленого автомобіля. Кілька перших тижнів, аби привчити водіїв, співробітники ДАІ слідкуватимуть за тим, щоб автомобілі не перетинали ліній велосипедних доріжок, а тоді - має надію міський голова - шофери й самі звикнуть до нововведення і почнуть поважати права велосипедистів на дорозі.

На жаль, темпи виконання ремонтних робіт на вул. Минайській уповільнені, оскільки “Укравтодор” не фінансує цей об’єкт належним чином.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS