Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 28 (652) Міськвиконком затвердив положення про допомогу на встановлення опалення

На засіданні Ужгородського виконавчого комітету цієї середи, окрім робочих рішень, затвердили й стратегічні документи, такі як: Положення про порядок надання одноразової допомоги на встановлення індивідуальної (автономної) системи електричного опалення на території м. Ужгорода, Порядок забезпечення доступу до публічної інформації і Порядок оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна.

Під час розгляду питань щодо надання дозволів на розміщення торгових об’єктів та цілодобову торгівлю, члени виконкому обговорили проблеми із наповненням міського бюджету. Так ішлося про те, що чимало товариств і підприємців, котрі працюють на території міста, мають реєстрацію в інших населених пунктах краю, ба навіть в інших регіонах, через що бюджет обласного центру втрачає кошти від податків. За ініціативою першого заступника міського голови Віктора Трикура міський юридичний відділ детально з’ясує правові аспекти, буде запропоновано механізми, які б стимулювали підприємців реєструватися в Ужгороді. Йшла мова і про оформлення найманої робочої сили - комісія, котра розглядає надання дозволів, вивчає і те, чи зареєстровані працівники, як того вимагає закон. А також звертається увага на заробітну платню: в усіх, хто працює на території Ужгорода, вона має бути не нижчою за середню в місті. Відповідні міські служби й надалі це контролюватимуть і нагадують підприємцям про належне оформлення працівників та гідну “білу” зарплату.

Члени виконкому розглянули робоче питання про тверді побутові відходи, затвердили норми утворення і тарифи на послуги з їх вивезення і захоронення. А ще - погодили тимчасову вартість платних послуг за користування басейном у позашкільний час. Згідно з цим рішенням, басейном у гімназії дорослі користуватимуться за 20 гривень на годину, діти до 14 років - за 10 грн. Басейн у ліцеї “Лідер” (ЗОШ № 20) для дітей віком до 14 років - також за 10 гривень на годину. Відвідувати басейни з 18-ої години будуть організовані групи, аби забезпечити порядок та належний санітарний стан.

Насамкінець за ініціативою міського голови Віктора Погорєлова міське управління житлово-комунального господарства отримало доручення розробити кошторис очищення каналу в Боздоському парку - з метою убезпечення від повені, інформує прес-служба міської ради.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS