Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 28 (652) В ім’я віри і слугуючи людству Ужгородські лікарні отримали допомогу від Мальтійського Ордену

З нагоди урочистої передачі гуманітарного медичного устаткування медичним закладам міста Ужгорода у вівторок, 19-го липня, відбулася зустріч представників благодійного фонду “Мальтійський Хрест” з обласною та міською владою й медиками.

Представники вищевказаної орга-нізації надали гуманітарну допомогу Ужгородській міській центральній клінічній лікарні та міському перинатальному центру (витратні матеріали - шприци, крапельниці, катетери та інше медобладнання вагою близько 4 тонн і вартістю у 20 тисяч у.о.). З ініціативи членів Ордену від Закарпаття, за підтримки Великого Пріора України Валерія Виноградного та Командора Ордену Анастасії Зеленської, які були присутні на зустрічі, було започатковано отримання гуманітарної допомоги методом постачання медичного устаткування лікарням міста Ужгорода від Великого Пріорату Флориди. І таке надання допомоги має стати систематичним. З цього приводу хочеться відмітити зусилля міського голови Ужгорода Віктора Погорєлова, який всіляко сприяв оформленню цієї гуманітарної допомоги. “Ця допомога - неначе перша ластівка, яка дасть хорошу можливість для вирішення подальших подібних питань, - зазначив Віктор Володимирович. - Дуже приємно те, що на шляху передачі медичного устаткування часто зустрічалися корінні ужгородці, а це надзвичайно сприяло пришвидшенню отримання передачі”.

В залученні допомоги слід відзначити активну участь керівника управління охорони здоров’я міськвиконкому Яна Ковача, а також головного лікаря Ужгородської міської клінічної лікарні Івана Кураха. І, звичайно, велике спасибі представникам благодійного фонду, які запевнили, що “Мальтійський Хрест” і надалі буде спрямовувати свою діяльність на допомогу тим, хто потребує співчуття та підтримки, уваги і милосердя.

Ванда МІЛЬО, студентка відділення журналістики УжНУ


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS