Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 28 (652) Вандали пошкодили обладнання Водоканалу на 60 тисяч гривень

Ужгородський Водоканал потерпає від вандалів. Як повідомив директор комунального підприємства Юрій Омельяненко, цієї неділі були пошкоджені павільйони свердловин Минайського водозабору.

“Були зламані двері, розбиті щити керування, знятий кольоровий метал, перед чим вандали перерубали кабелі… Павільйони свердловин - розгромлені. Крадіжка становила не так багато - може, кілограми зо два кольорових металів. Але через дії вандалів, які пошкодили електроживлення, згоріли два потужні насоси. Вартість кожного - 18 тисяч гривень”, - каже Юрій Омельяненко.

Керівник розповідає, що за останні місяці - травень, червень і липень - було кілька “атак” вандалів на об’єкти Водоканалу, через що наразі зупинені чотири свердловини - до відновлення систем енергоживлення. Зловмисників двічі (!) ловили, як зазначає Юрій Віталійович, завдяки оперативним діям Державної служби охорони. На місце злочину була викликана міліція, порушників затримали, але поки що підприємство про хід справи не повідомлене. Останній інцидент за участі осіб ромської народності стався цієї неділі, 17 липня. Як відповіли спіймані на гарячому, вони пішли на цей злочин, “бо хотіли їсти”.

“Сьогодні ми маємо проблеми з наповнюваністю резервуарів, адже стоять чотири свердловини потужністю 120 кубометрів на годину кожна. Якщо буде спека без дощів і споживачі активно поливатимуть городи, потужностей бракуватиме, і нам доведеться скоротити час подачі води, - повідомляє Юрій Омельяненко. - Для відновлення роботи свердловин потрібно щонайменше 60 тисяч гривень: два насоси, їх встановлення, відновлення щитових”.

Крадіжки кольорового металу на Минайському водозаборі - проблеми серйозніші, ніж звичні вже, на жаль, для міських служб прикрощі з люками, які завзято цуплять. Хоч і відновлення люків, як акцентує директор Водоканалу, є затратним для підприємства, а ще ж через їх відсутність можливі й нещасні випадки. На сьогодні на вулицях Ужгорода через “збирачів” металу бракує з півтора десятка люків самого лише Водоканалу, відновлення кожного коштує більш як 1,5 тисячі гривень, інформує прес-служба міської ради.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS