Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 28 (652) Роботи з благоустрою кладовища на вулиці Перемоги тривають

Минулої п’ятниці Віктор Погорєлов разом із комунальниками та керівниками служб, відповідальних за благоустрій, провів черговий об’їзд міста. Окрім контролю за виконанням робіт для покращення благоустрою міста, цього разу в полі зору мера опинився стан міських доріг.

Якщо не брати до уваги відремон-товані артерії міста над Ужем, загалом дороги, в тому числі і внутрішньоквартальні, перебувають, м’яко кажучи, у незадовільному стані. Асфальтове покриття здебільшого понищене ремонтними роботами, які здійснюють різні відомства. Розривши яму, вони таки “забувають” залатати її, тому й маємо такі дороги, як-от на фото - тут зображений відрізок вулиці Перемоги, що вже місяць чекає на своє відновлення. Проінспектувавши всі ділянки, комісія включить кілька доріг у план ремонту вже наступного року.

Їдучи містом, Віктор Володимирович відмічав наявні недоліки і давав доручення керівникам відповідних служб усунути їх. Вкотре наголосив начальникові муніципальної поліції Борису Борисову про необхідність контролю за фасадами будівель і стовпами, аби їхній вигляд знову не псували наліпками та оголошеннями. Постійними приводами для зауважень міського голови є занедбані паркани будинків та захаращені газони приватного сектору, а також нерегулярне косіння зелених зон, через що вони заростають кущами, самосівами і травою.

Також під час об’їзду Віктор Погорєлов проконтролював роботи з розчищення старого кладовища на вул. Перемоги. Як бачимо на фото, тут уже прибрали сухе гілля, далі планують привести до ладу могили. Це вперше за кілька десятків років тут ведуться такі роботи. Відтак розчистять і територію, яку міська влада віддала греко-католицькій релігійній громаді для зведення тут каплички. Начальник Управління міського господарства Іван Крайниківський закликав ужгородців, котрі мають там поховання родичів, не забувати про них і теж впорядковувати ділянки.

Олександра ЛЕОНОВА


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS