Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 2 (626) Очисним спорудам міста потрібні інвестиції

Учора міський голова Віктор Погорєлов провів черговий об’їзд міста, в якому традиційно взяли участь комунальники, керівники міських служб, що відповідають за благоустрій міста, та журналісти.

Тетяна ЛІТЕРАТІ, “Ужгород”

Перше, на що міський голова звернув увагу присутніх, була перенасиченість автотранспортом центральної частини міста. Найбільше проблем водіям завдають припарковані абияк автомобілі, котрі подекуди унеможливлюють транспортний рух вузькими центральними вуличками Ужгорода. На вул. Гойди Віктор Погорєлов звернувся до представників ДАІ з проханням записати номери припаркованих на тротуарі автомобілів та попередити їхніх власників про відповідальність. Далі ж спрямував автобус на саму околицю міста, де знаходиться фільтрувальна станція, яка займається очищенням води з міської каналізації перед її скиданням у річку. Після короткої екскурсії територією міський голова пояснив, що Євросоюз не дозволяє скидати неочищену воду до Ужа, який на території Словаччини впадає в р. Лаборець і далі через кілька річок з’єднується з головною водною артерією Європи - Дунаєм. Та, на жаль, ужгородські очисні споруди не надто добре справляються зі своєю роботою, адже кілька десятиліть не знали модернізації й наразі терміново потребують реконструкції. За словами міського голови, за попередніми підрахунками, для цього знадобиться понад 50 млн. гривень, яких, зрозуміло, в міському бюджеті немає, тож міська влада планує шукати інвестора.

Проїжджаючи новим транспортним мостом у районі Боздоша, мер показав журналістам місце, де вже цього року розпочнуть зведення школи та дитсадка. Нові освітянські заклади розташуються на пустирі навпроти заводу “Ужгородприлад”, а для того, аби дітям та дорослим було зручно добиратися до них, обабіч вулиці Баб’яка прокладуть тротуари.

Підбиваючи підсумки об’їзду, Віктор Погорєлов наголосив на тому, що ситуація в місті змінюється, але слабо. Люди, котрі відповідають за лад у комунальній галузі та сфері благоустрою, працюють не так динамічно, як би він того хотів. Особливо багато нарікань знову дісталося СЕС, ЖРЕРам, дільничним інспекторам, муніципальній поліції. І все ж найбільшою проблемою в Ужгороді продовжують залишатися дороги. Роботи з покращення їхнього стану ведуться регулярно (от і весь наступний тиждень, якщо дозволить погода, буде проводитись ямковий ремонт), та все ж це питання потребує комплексного вирішення.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS