Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 2 (626) Таланту меж немає. Це довів міський етап конкурсу “Учитель року-2011″

Позаду І (міський) тур XVI Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2011″, фінал якого відбувся цього четверга в Падіюні, а отже, названо імена найкращих педагогів Ужгорода.

Цього разу за звання “Учителя року” в 4 номінаціях “Початкові класи”, “Історія”, “Німецька мова” та “Образотворче мистецтво” змагалися 17 освітян із 12 навчальних закладів.

Серед них були як педагоги із солідним стажем, так і молоді, котрі вчителюють не більше 5 років, утім усі конкурсанти виявилися яскравими та неординарними особистостями з більш ніж переконливими педагогічними здобутками.

Та оскільки кожен конкурс передбачає переможця, то й у цьому їх визначили. Це вчитель початкових класів ЗОШ № 3 Вікторія Крижевська, чиє педагогічне кредо: “Кожен урок - як подарунок дітям”; учитель історії АНВК Наталія Граб, котра вважає, що слід “і чужого навчатись, але й свого не цуратись”; та 2 педагоги ЗОШ № 6 ім. В.С. Ґренджі-Донського - учитель німецької мови Олена Павлишинець, на переконання якої, “навчання повинне приносити задоволення”, і вчитель образотворчого мистецтва Леся Гуменюк, котра “веде кожну дитину за руку, допомагає розкрити її талант”. Як найкращі вони отримали грамоти управління освіти Ужгородської міської ради та премію в розмірі 500 гривень кожна. Грамотами відзначено і лауреатів конкурсу, а всіх учасників фіналу - ще й цінними подарунками, які їм вручили новопризначений начальник управління освіти Мар’ян Комарницький та голова міськкому профспілки працівників освіти Любов Попович. У свою чергу, заступник міського голови та голова оргкомітету міського туру конкурсу Володимир Фленько побажав їм успіхів та прагнення й надалі творчо працювати.

Уже традиційно в рамках фіналу конкурсу “Учитель року” відбувається нагородження переможців конкурсу на кращу новорічну іграшку для міської ялинки. Цього разу нагороди отримали: цифровий фотоапарат - Катерина Маріна, 5-класниця ЗОШ № 15, за іграшку “Символ року - заєць”; флешку - Анжеліка Карбованець, 3-класниця НВК “Пролісок”, за іграшку “Ангел” та мережевий годинник - вихованці старшої групи НВК “Дивосвіт” за іграшки “Новорічний вінок” і “Сніжинка”. Нагородження провів завідувач кафедри туризму УжНУ Федір Шандор.

Олена МАКАРА


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS