Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 2 (626) Колядки з “Кантусом” під завісу новорічно-різдвяних свят

Яскраво, нестандартно, а головне - так, що запам’ятається надовго, завершилися Новорічно-Різдвяні свята для учнів багатопрофільного ліцею “Інтелект” - ЗОШ № 11: у переддень Водохреща в них із концертом побував академічний камерний хор “Кантус” під керівництвом Еміла Сокача.

Історія творчих контактів закладу із цим колективом обраховується не одним роком, а нинішні старшокласники добре пам’ятають позаторішні виступи артистів у рамках шкільної культурно-просвітницької програми. Тож коли директор школи Наталія Макара поцікавилася в учнів та учителів, чи хотіли б вони знову зустрітися з “Кантусом”, у відповідь почула одностайне “так”.

Оскільки актовий зал у школі невеличкий і вмістити всіх бажаючих не в змозі, то відбулися 2 концерти. Першими почули різдвяну програму уславленого колективу 5-6-класники, а потім артисти вийшли до ліцеїстів 7-11 класів. Серед присутніх були й батьки, котрі, дізнавшись про гостей ліцею, не могли не скористатися нагодою насолодитися їхнім співом.

Гадається, виступ “кантусівців” не залишив байдужим нікого. І якщо на початку учні були дещо стриманими, то поступово “розійшлися” і зрештою дружно підспівували хору, тим паче, що чимало з колядок, щедрівок та різдвяних пісень були їм добре відомі. А найсміливіші - Женя Гринчук, Леся Блага та Андрея Мешкова - навіть вийшли на сцену і заспівали свої улюблені колядки, які підхопили вже артисти. “Це було так несподівано і хвилююче!” - поділилася після концерту Андрея. Її ж однокашники дружно заходилися брати автографи в гостей, чим неабияк їх потішили. А Еміл Сокач, у свою чергу, висловив задоволення від таких культурницьких акцій, в яких, зізнався, має й особисте зацікавлення - таким чином виховувати собі слухача. Тож радо пристав на пропозицію директора школи “запустити” з нового навчального року шкільну філармонію для учнів гуманітарних класів.

Олена МАКАРА


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS