Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 2 (626) Освітянам роз’яснили положення нового Бюджетного кодексу

Цієї п’ятниці начальник фінансового управління Ужгородської міської ради Світлана Король провела нараду з керівниками освітнянських закладів міста з питань вивчення нового Бюджетного кодексу, зокрема щодо бюджетних призначень та асигнувань, виходячи з норм цього документа.

Необхідність такого навчання, яке, до речі, вже пройшли керівники медичних закладів, а також бухгалтери, продиктована введенням у дію з початку поточного року нового Бюджетного кодексу, який установлює нові особливості щодо фінансування бюджетних установ. Слід зазначити, що на сьогодні при Мінфіні України створений віртуальний університет із вивчення норм Бюджетного кодексу з тим, аби в підсумку забезпечити фінансування без порушень.

Що ж до освіти, то, як каже Світлана Ігнатівна, “вона в нас опинилася в найбільш критичному стані, бо контрольні показники, доведені нам Міністерством фінансів, не забезпечують достатньої суми коштів на освітянські заклади. Через те в окремих районах по країні постало питання про закриття шкіл. Наша міська влада таким радикальним шляхом не піде, ми вирішили для початку вишукати можливість залучення додаткових коштів для забезпечення фінансування освіти”. На нараді ж, зокрема, було закцентовано увагу присутніх на питаннях управлінського характеру, що стосуються керівників - розпорядників коштів, а ще на обов’язковому здійсненні ними внутрішнього фінансового контролю, особливо в частині ефективного використання коштів, що передбачає новий Бюджетний кодекс.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS