Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 42 (614) Наше місто відзначає 1117-річчя

Черговий день народження Ужгорода, як завжди, багатий на святкові події. Вже зранку в різних куточках міста відбуваються різноманітні заходи, які триватимуть до пізнього вечора і завершаться святковим феєрверком. Як і водиться, цього дня іменинник отримає чимало подарунків, найбільш значущими з яких стануть нова площа на розі вул. Заньковецької - Легоцького, провулок “Гірчичне зерно” та пім’ятник ліхтарнику.

Першим о 12.00 урочисто, з масштабним святом і безліччю сюрпризів для дітвори, відкриється пасаж між вулицями Фединця та Корятовича із символічною назвою “Гірчичне зерно”. Іменуючи так своє дітище, його творці прагнули донести думку, що будь-яка маленька, розміром з гірчичне зерно, ідея за належної підтримки може вирости в добру справу, як це сталося з докорінною реконструкцією занедбаного двору. Менш ніж за рік він перетворився на дуже затишний, ба навіть по-домашньому теплий куточок, що так нагадує Ужгород 30-х і де вже залюбки прогулюються туристи та фотографуються молодята. Нині в провулку буде людно, а під завісу святкової програми на розбірній сцені, що за потреби й надалі встановлюватиметься на міні-площі в центрі провулку, виступлять скрипаль Сергій Добош та піаністка Вікторія Алмашій.

О 13-й гостей збиратиме “новий” мікрорайон. Тут на перехресті вулиць Заньковецької та Легоцького відбудеться відкриття нової площі, в рамках якого представлять і нового “мешканця” мікрорайону - уквітчаного ведмедика, котрий напередодні оселився неподалік. Урочистості завершаться святковим концертом та щедрим частуванням бограчем і шашликами.

Знайшла втілення й ідея міського голови про пам’ятник ліхтарникові, яку він висловив торік під час спілкування зі скульпторами щодо облаштування проспекту Свободи. Її, як і проект провулку та ведмедиків, утілив скульптор Михайло Колодко. Сам пам’ятник установили на будинку на розі вулиць Волошина й Корзо цієї середи, а сьогодні о 14.30 його урочисто відкриють.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS