Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 42 (614) Факти

У Боздоському парку відкрили капличку святого архангела Михаїла.

Чудова дерев’яна православна капличка з позолоченими куполами з’явилася в Боздоському парку за кошти міського голови Сергія Ратушняка, його заступника Володимира Химинця, директора парку Олександра Черняка, Олега Адамчука, Василя Готри та інших доброчинців.

Цього вівторка на освячення нової культової споруди зібралися всі православні священики міста і в присутності меценатів та вірників провели там перше богослужіння.

Символічно, що з відродженням парку відбувається й відродження духовності через зведення каплички. Архієпископ Феодор подякував усім, хто мав якийсь стосунок до її появи, і благословив благочинників на творення добрих справ у майбутньому.

До речі, на прес-конференції у вівторок, безпосередньо перед відкриттям каплички, Сергій Ратушняк повідомив, що в ній можна буде проводити обряди хрещення, вінчання, причому безкоштовно.

• • •

У переддень свята ще 2 освітянські заклади отримали власне тепло

На автономну котельню Падіюну та реконструкцію системи опалення в ньому із бюджету розвитку протягом 2008-2010 років пішло 688 тисяч 700 грн., а на гімназійну “автономку” - 1млн. 372 тис. грн. І це без коштів, вкладених в оновлення басейну, повідомили у відділі фінансування місцевого господарства міського фінуправління. ККД нових котелень становить 95%, що дозволить за 2-2,5 року окупити вкладені в них кошти.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS