Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 40 (612) Депутати врятували Леніна

На вчорашньому пленарному засіданні сесії Ужгородської міської ради, окрім робочих питань про внесення змін до бюджету та затвердження Програми підтримки розвитку малого підприємництва, розглядався ряд резонансних питань.

Так, міський голова Сергій Ратушняк “подякував” депутату Ігорю Барану за те, що його руками була втілена в життя змова завидівського клану щодо накладання безглуздого арешту на право реалізації надлишкового майна КАТП, через що місто не може виділити кошти на завершення будівництва проспекту на вул. Легоцького. Тому депутатам довелося проголосувати за надання дозволу на оформлення кредиту, гроші від якого допоможуть завершити новий проспект. Як розповів прес-секретар Ужгородської міської ради Олег Подебрій, таке рішення далося керівникам Ужгорода непросто, адже в подальшому кредит і виплати відсотків можуть стати тягарем для бюджету.

Крім того, на сесії задовольнили протест міського прокурора й відмінили попереднє рішення про передачу пам’ятника Леніну на переробку. Паралельно міський голова і депутати попросили прокурора провести розслідування, куди подівся червоний граніт, який слугував постаментом до пам’ятника вождю та оздобленням східців до нього. За словами Сергія Ратушняка, цінний камінь зник у ті часи, коли містом керував Віктор Погорєлов, тому пошуки слід починати з нього.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS