Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 38 (398) Сесiя. Депутати лiквiдували КП “Ринок-1” i видiлили додатковi кошти “Теплокомуненерго”

Цього вiвторка вiдбулося V пленарне засiдання III сесiї мiської ради V скликання. На нього виносилося 15 питань, бiльшiсть iз яких депутати вирiшили позитивно.

Найгострiше iз прийнятих рiшень — про лiквiдацiю КП “Ринок-1”. Присутнi на сесiї представники з базару зустрiли його кiлькахвилинними криками й погрозами, однак бiльшiсть ужгородцiв розумiє: пiдприємцi будуть працевлаштованi на iнших ринках, люди у сумi купуватимуть не менше, а центр мiста так чи iнакше має набути цивiлiзованiшого вигляду — це давно назрiла проблема.

Також депутати прийняли деякi змiни до Програми соцiально-економiчного розвитку мiста та до бюджету поточного року. Вони переважно мали на метi забезпечити нормальну пiдготовку до осiнньо-зимового перiоду. Зокрема додатковi кошти отримали “Теплокомуненерго” i “Мiськсвiтло”.

Вiдтепер в Ужгородi має бути впорядковано i розмiщення граль-них автоматiв. Вiдповiдно до прийнятого рiшення, вони можуть знаходитися лише у спецiально вiдведених для цього примiщеннях iз касами, i аж нiяк не на ринках чи зупинках.

Мiсцезнаходження таких закладiв контролюватиме спецiально створена депутатська комiсiя (мова йде в першу чергу про те, щоб гральнi автомати не виявлялися десь поблизу нвчальних закладiв).

Крiм того, сесiя затвердила перелiк робiт по створенню iнфраструктури iнженерних мереж, дорiг та благоустрою мiста у рамках реалiзацiї проекту “Боздош-елiт”. Договiр та доповнення до нього, згiдно з якими 1,5 млн. грн. заорендовану пiд будiвництво землю Ужгород отримав грошима, а iншi 1,5 млн. має отримати послугами, свого часу затвердили ще депутати попереднього скликання.

Iнший проект, котрий мiг принести 4 млн. грн. у спецiальний фонд соцiально-економiчного розвитку мiста, депутати поки що вiдхилили. Iдеться про погодження мiсцерозташування адмiнбудiвлi управлiння Нацiонального банку України на пл. Народнiй. Дозвiл на збiр матерiалiв поперднього погодження земельної дiлянки площею 0,30 га для будiвництва у цьому мiсцi, знов-таки, дали ще депутати попереднього скликання. А у нинiшнiх народних обранцiв виникли сумнiви щодо того, як новобудова впишеться у iснуючий архiтектурний ансамбль. I хоч споруда НБУ мала б стати дзеркальним вiдображенням будинку облпрофради та фактично завершила б задуманий за Масарика, але не втiлений повнiстю у життя комплекс, у разi її зведення доведеться переставляти пам’ятник Тарасу Шевченку. Саме через це в основному й виникла така гаряча дискусiя пiд час обговорення проблеми, i депутати вирiшили додатково вивчити її у своїх комiсiях.

Наостанок додамо, що нашоукраїнцi на цьому засiданнi органiзовано не брали участь у голосуваннi. Наступна ж сесiя призначена на 26 вересня.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS