Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 37 (397) Суд по “зеленому” ринку затягується

Конфлiкт, що розгорiвся у серпнi навколо спроби мiської влади навести нарештi лад на вул. Фединця, яку повнiстю окупували торговi намети “зеленого” ринку, схоже, перейшов у судову тяганину. За задумом, ця вулиця мала стати проїжджою, чим розвантажився би вiд автомобiльного потоку центр мiста, бо постiйнi пробки вже добряче набридли ужгородцям. Та не так сталося, як гадалося.

Пiдприємцi проiгнорували розпорядження мiського голови з проханням до 8.08.2006 р. демонтувати свої тимчасовi об’єкти торгiвлi, а коли пiсля зазначеного термiну було вирiшено зробити це силами комунальних служб, почалося серйозне протистояння. Зрештою 10 серпня вийшла ухвала про вiдкриття виконавчого провадження в адмiнiстративнiй справi за позовом восьми приватних пiдприємцiв до Ужгородської мiської ради. Попереднє судове засiдання призначили на 23 серпня, однак на нього не з’явилися 4 позивачi та КП “Ри-нок-1”. Не отримавши письмової згоди осiб, а також без участi всiх тих, хто брав участь у справi, суд того ж дня провiв розгляд справи, чим грубо порушив ч. 2 ст. 111, ч. 3 ст. 121 КАС України. Були й iншi порушення, проте наразi не вдаватимемося до з’ясування таких юридичних тонкощiв.

Цього тижня вiдбулося чергове засiдання у цiй справi, та крапку в нiй так i не поставили. Суддя О. Ремецькi 7.09.2006 р. зняла з Ужгородської мiськради запобiжний захiд стосовно заборони вчиняти будь-якi дiї щодо торгових павiльйонiв на вул. Фединця на територiї КП “Ринок-1”. Однак за 4 хвилини до початку судового засiдання представник позивачiв заявив про змiни до позовних вимог i пiд розписку вручив їх представникам мiськради. З’ясувалося, що тепер претензiї висуваються вже виконавчому комiтету мiськради, а не їй самiй. Отож з ким судяться пiдприємцi — мiськрадою, виконкомом чи першим заступником мiського голови, — суд поки так i не встановив.

Впадає у вiчi, що справа зумисне затягується, та кому це вигiдно — представнику позивачiв, нашiй Фемiдi чи ще комусь — можна лише здогадуватися.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS