Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 37 (397) Кожен хоче купувати хліб дешево, однак нещодавно він таки подорожчав

Напевно, жоден продукт ми не споживаємо в такій кількості й не купуємо так часто, як хліб. Бо, як каже народна мудрість, “сливка — слинка, грушка — минушка, риба — вода, хліб — голова”. Тому, звичайно, найбільш чутливо реагуємо на зміну саме його вартості. Нині по всій Україні триває процес здорожчання цього продукту. Спочатку вартість хліба з 1 серпня підняли в Києві, де, за твердженням міської влади, ціни не переглядалися з 2004 року і давно не відповідали реальним затратам на його виготовлення. А з кінця серпня платити за хліб більше доводиться і ужгородцям.

Олена МАКАРА, “Ужгород”

Як сказав заступник начальника міського управління економіки і підприємництва Анатолій Ульянець, підняття цін на хліб в Ужгороді спостерігається з 22 серпня, відколи приватні підприємці, котрі працюють на місцевому хлібопекарському ринку, збільшили вартість своєї продукції. З 1 вересня це саме вимушені були зробити і на ВАТ “Ужгородхліб”. Виробники мали всі підстави для такого кроку, оскільки востаннє ціни змінювалися в листопаді минулого року. За цей час зросли мінімальна заробітна плата (від 310 до 375 грн., на 21%) і податки, відчутно подорожчали енергоносії та бензин. Зваживши на це, а також урахувавши інші складові собівартості (вона залежить від таких показників, як: ціни на хлібопекарські борошно, жир, дріжджі, маргарин, сіль, цукор, котрі також зазнали змін, плюс тарифи на енергоносії й транспортні витрати на доставку продукції в торговельну мережу), пекарі підняли ціну одного буханця на 10—15 копійок.

Еміл Ревуцький, приватний підприємець, виробник хліба з 13-річним стажем, каже, що ціни на свою продукцію не переглядав більше року. Тепер же, виходячи з власних затрат на виробництво хліба (до речі, лише за газ, на якому працює пекарня, йому доводиться платити 760 грн. за 1000 кубів замість 350), повважав за необхідне збільшити ціну на 15 копійок. Загалом нинішній процес здорожчання хліба вважає об’єктивно зумовленим, він врятує хлібопекарські підприємства від збитковості й дозволить залишитися на плаву.

Впливати на ціну хліба влада може тільки в плані обмеження торгової надбавки максимум десятьма відсотками, що закріплено відповідним розпорядженням голови ОДА від 17 червня 2005 року. Міське управління економіки та підприємництва постійно відстежує ситуацію на ринку хліба і зазначає, що роздрібні ціни в місті є трохи вищими, ніж загалом по області. Проте подальше здорожчання хліба не прогнозує, бо основні складові ціни поки стабільні. Окрім того, на думку Анатолія Григоровича, стримуватимуть цей процес і конкуренти-хлібопекарі, зокрема, з Кибляр, Лазів, Чинадійова, Кольчина, Перечина, Середнього, чия продукція добре продається в багатьох торгових точках Ужгорода і подекуди є дешевшою.

Отже, що маємо? Зокрема, “Закарпатський” хліб вагою 1 кг залишився без змін — 2 грн., “Орильський” купуємо по 1 грн. 85 коп. (був 1,75), “Ужанський” — по 1,70 (проти 1,55) — їх випікає ВАТ “Ужгородхліб”; “Цегольнянський” білий — 1,90 (1,70), “Доманинський” білий — 1,90 (1,70), “Океан” сірий — 1,80 (1,60) — від приватників…

І як не крути, нам доведеться змиритися з новими цінами, бо працювати собі на збитки хлібопекарські підприємства, звісно, не будуть. А державних конкурентоспроможних виробників хліба в місті немає.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS