Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 1 (573) Кардіореанімаційне відділення УЦМКЛ оновлено

Напередодні Різдва міський голова Ужгорода Сергій Ратушняк символічно відкрив реконструйоване кардіореанімаційне відділення Ужгородської центральної міської клінічної лікарні. На ремонт було виділено 900 тис. гривень, ці кошти дозволили обладнати кардіореанімацію новітньою технікою та зробити так, аби лікарі працювали в євроумовах, а пацієнти мали змогу почуватися в лікарні комфортно.

Як зауважив головний лікар УЦМКЛ Іван Курах, відтепер хворим на серцево-судинні недуги не потрібно буде виїжджати на лікування за кордон, адже вони і в рідному місті зможуть отримати кваліфіковану медичну допомогу. А ще подякував Сергієві Ратушняку за те, що з його допомогою відкрито вже 3 осучаснені відділення - пульмонологічне, загальної та кардіореанімації.

Сергій Ратушняк, у свою чергу, привітав медиків з Новим роком та Різдвом Христовим і пообіцяв, що піклуватиметься про лікарні й надалі. Зокрема наступним кроком стане заміна бойлерної системи вартістю у 100-150 тисяч гривень, адже для нормального функціонування лікарні тепло є вкрай важливим фактором.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS