Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 45 (565) Грип та ГРВІ здають позиції, проте розслаблятися не варто

За даними епідемічного моніторингу, який ведеться фахівцями міської СЕС, з 29 жовтня по 11 листопада в Ужгороді за медичною допомогою із симптомами ГРВІ звернулося 4 767 осіб (себто в перерахунку на 100 тисяч населення - 4091,8 чоловіка), у тому числі 1808 неповнолітніх (на 100 тис. - 8870,1). Госпіталізовано 313 чоловік (з них 15 вагітних і 199 дітей). Слід зауважити, що вчасно запроваджені карантинні заходи дали результат - у другій половині минулого тижня ситуація стабілізувалася, хворих поменшало.

Якщо з 29 жовтня по 5 листопада епідемпоріг було перевищено у 5 разів і рівень захворюваності становив 2513 осіб, то з 5.11 по 11.11. 2009 р. він зменшився майже вдвічі. Однак, застерігає завідуюча епідвідділом міської СЕС Людмила Пономарьова, втрачати пильність не слід. Погодні умови зараз не найсприятливіші, віруси ще не подолано, карантин триває, тож і надалі потрібно дотримуватися всіх раніше затверджених посилених протиепідемічних заходів.

Найсвіжіші дані стосовно ситуації із захворюваністю в місті нашій газеті надала в.о. начальника відділу охорони здоров’я Ужгородської міськради Ірина Столярова. Цієї п’ятниці до медиків звернулося 139 чоловік, серед яких 2 вагітні й 45 дітей. За останню добу госпіталізовано 11 хворих, у тому числі 1 вагітну жінку й шістьох неповнолітніх. Виписано з лікарень 70 дорослих (у т. ч. 8 вагітних) та 51 дитину.

Ірина Михайлівна каже, що крива зменшення захворюваності інколи “вистрибує” невеличким зростанням, проте загалом ситуація стабільна і контрольована. Наступної п’ятниці знову засідатимуть надзвичайна протиепідемічна й протиепізоотична комісія та оперативний штаб, які, виходячи з останніх даних, вирішуватимуть, чи потрібно продовжувати карантин. Утім, це залежатиме не лише від нашої місцевої статистики, а й від рішень уряду з цього приводу.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS