Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 45 (565) Оформляйте субсидії

Управління праці та соціального захисту населення нагадує ужгородцям, що ті громадяни, в кого плата за житлово-комунальні послуги перевищує 15% - для пенсіонерів і непрацездатних осіб та 20% - для решти від середньомісячного сукупного доходу сім’ї, мають право на субсидії.

Для оформлення субсидій необхідно звернутися до відділу соціальних допомог згаданого управління і пред’явити паспорт, довідку про доходи кожної особи, зареєстрованої в житловому приміщенні, та дані про забезпеченість житловою площею та комунальними послугами (розміри платежів). Безпосередньо у відділі громадянин заповнює заяву та декларацію про доходи й майновий стан осіб.

Як повідомила начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Гецко, минулого року було нараховано субсидій на суму 2 млн. 260 тис. грн., а за 10 місяців поточного - лише 1 млн. 500 тисяч. Однією з причин, чому ужгородці не приходять оформляти субсидії, є те, що багато з них установили індивідуальне опалення, яке необхідно узаконити, щоб мати на руках потрібні папери для згаданої соціальної допомоги. Проте не всі з них, зокрема малозабезпечені, інваліди, матері-одиначки, не в змозі сплатити за технічні умови. Тож є домовленість із МРЕМ і відповідне рішення міського голови про безкоштовне виготовлення документів цій категорії громадян. Вони ж, у свою чергу, повинні написати заяву на ім’я керівника департаменту житлово-комунального господарства, яку потім розглянуть на засіданні виконкому.

Керівник управління праці та соціального захисту населення зазначає, що у відділі соціальних допомог оформленням субсидій займаються 4-ро працівників, і жодних черг немає. Відділ працює за адресою: вул. Новака, 10. Крім того, всю потрібну інформацію можна отримати за телефоном “гарячої лінії”: 61-29-79 або за номерами: 3-53-79 чи 61-25-49.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS