Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 45 (565) Облраді не подобається, що КРУ перевіряє всіх і розповідає про виявлені порушення

Закарпатське обласне контрольно-ревізійне управління, очолюване Романом Чубком, активно працює й виявляє численні порушення, повертаючи таким чином у державну та місцеву казну дуже солідні суми. Деякі організації краю, відчуваючи пильне око, стали набагато уважнішими до “дрібниць”, тож у Чопі й Міжгір’ї, наприклад, перевірки практично не виявили зловживань. Здавалося б, насамперед облрада мала би бути зацікавлена в наведенні порядку, та вийшло навпаки. Депутати настільки образилися на Романа Володимировича за те, що “копає” де не слід, і до того ж щедро ділиться інформацією зі ЗМІ, що на сесії 5 листопада звернулися до прокуратури й обласного ГУМВС із проханням перевірити діяльність КРУ. А вже цього тижня Роман Чубко у прес-клубі “Нове Закарпаття” розповідав журналістам, чому облрада порушила питання про його відповідність займаній посаді.

Очільник КРУ не підзвітний облраді, проте на засідання пішов із доброї волі - пояснити, що не він не вміє рахувати, а ці порушення реально є. Поін-формував депутатів про проведені перевірки, звернув увагу, що на території Великолазівського радгоспу-заводу незаконно вилучено з державної власності й роздано 50 га землі на 21,7 млн. грн. Згадував і про дирекцію з будівництва дамб, котра, отримавши від уряду кошти на протипаводкові заходи, придбала автомобіль вартістю 600 тис. грн. та техніку на 3,9 млн. грн., якою так ніхто й не користується. Це при тому, що в умовах кризи Кабмін заборонив подібні витрати. Виявлено махінації й у Хусті, де 100 тис. грн. незаконно виплатили перевізникам. Ті сплачують єдиний податок, однак їм чомусь повернули ПДВ, платниками якого вони не є.

Роман Володимирович чекав адекватної реакції, підтримки, та натомість, як уже було сказано, депутати засумнівалися в його профпридатності. Влучно підмітив модератор прес-конференції Анатолій Рошко: вийшло, як із тим двієчником, котрий за погані оцінки хотів звільнити учителя.

Однак відступати очільник КРУ не думає, тим більше, що відчуває підтримку київського керівництва. Уже подав позов до суду щодо неправдивих даних, які містяться в рішенні сесії облради, а паралельно продовжуватиме перевірки. Зокрема і в ДАІ, при котрій з’явилося багато приватних структур. Тим часом матеріали про зловживання з великолазівською землею вже 2 місяці тому передали УБОЗу, а кримінальна справа досі не порушена. Роман Чубко готовий передати список тих, хто отримав у власність ласі шматочки, у пресу…


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS