Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 45 (565) Не лише ознайомитися з процедурою ЗНО, а й виграти ноутбук зможуть учасники пробного тестування

Майже 2 тижні, з 1 листопада, триває реєстрація бажаючих узяти участь у пробному тестуванні, що є свого роду генеральною репетицією зовнішнього незалежного оцінювання. Тож усім випускникам, котрі планують наступного року вступати до ВНЗ і бажають попередньо перевірити свої знання, слід зареєструватися до 15 грудня.

Реєстрація здійснюється тільки через мережу Інтернет. Для цього необхідно: зайти на сайт Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти www.test.if.ua; заповнити на сайті форму заяви; роздрукувати заяву на пробне тестування з кодом персональної сторінки і квитанцією (квитанціями) на оплату проходження пробного тестування (воно є платним, його вартість становить 62 грн.); здійснити оплату на основі квитанції(-й) на оплату проходження пробного тестування протягом 7 робочих днів в установах будь-якого банку України. Оплачена квитанція є підтвердженням факту реєстрації на пробне тестування.

А після 20 січня 2010 року слід буде роздрукувати з персональної сторінки реєстрації на сайті регіонального центру запрошення, в якому зазначатиметься й інформація про пункт(-ти) тестування. Саме ж пробне тестування проводитиметься в березні 2010 року: 13-го - з української мови та літератури, хімії, іноземних мов та 20-го - з математики, історії України, біології, географії й фізики.

Проте це ще не все. Для цьогорічних учасників пробного тестування голови Івано-Франківської ОДА й облради Микола Палійчук та Ігор Олійник заснували приз “Ноутбук собі і рідній школі”, а ПВНЗ “Галицька академія” - приз “Ноутбук - собі і другові”. Тож після реєстрації кожен учасник зі своєї персональної сторінки зможе роздрукувати й бланк акційної анкети. Заповненим від руки, його слід буде надіслати за вказаною на ньому адресою. А напередодні Новоріччя відбудеться розіграш. І хтозна, можливо, саме ви станете щасливим власником ноутбука.

Інструкції щодо реєстрації для участі у пробному ЗНО, окрім згаданого сайту, можна отримати й за телефоном гарячої лінії ІФРЦОЯО: 034-75-09-75, у навчальних закладах та управлінні освіти.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS